כל מה שרציתם לדעת על כורסאות טלוויזיה מדנמרק

הקודם
הבא

אם אתם מעוניינים לגבש כורסאות טלויזיה דניות בבתיכם, כדאי להכיר תמורות-בנייה ותקנים הייחודיים לדנמרק אשר ידועים למעטים ומסייעים רבות ביצירת איכות ישיבה חסרת פשרות. כמו כן, נלמד להכיר את אופן ההפעלה החשמלי הייחודי של כורסאות אלה ואת אפשרויות הכוונון השונות. אם אתם מעוניינים בכורסא שתעשה שינוי רציני מאד בשגרת הצפייה שלכם, להלן כל מה שאתם באמת צריכים לדעת.

טכנולוגיית בנייה ייחודית הפוטרת את הצורך בידיעה מהו משקל המשתמשים

טכנולוגיית בנייה זו נקראת Nozak System או בקיצור, N.S. באמצעותה, ניתן להושיב על הכורסא גם אנשים שיש להם עודף משקל והם, ממש כמו אנשים אחרים, יחושו שהם משקל נוצה ולא מהווים נטל על הרהיט. לא ייווצר אפקט ערסל בשום שלב על גבי הכורסה. היא נבדקה במבחני ריסוק מחמירים של עשרות עד מאות ק"ג בדיוק לצורך זה ונמצאה בעלת כושר נשיאה כביר ללא צורך בידיעת משקל המשא שלה. אתם יכולים ליהנות מרהיט איכותי ולשמח בו אחרים, כולל את היקרים לכם בעלי המשקל העודף.

מגוון רחב של אפשרויות כוונון אטרקטיביות

ניתן לגבש כוונון עבור מנח הרגליים, כולל מצב הופכי להסדרת זרימת דם הפוכה כדי ליצור דימוי של תנועה למי שצפוי לשבת הרבה שעות מול הכורסא. ניתן לגבש כוונון של מנח הישיבה ומנח הראש במגוון רחב של זוויות וכמובן לשלוט בתנוחות המשענת על שלל זוויותיהן. בכך, אתם יכולים להבטיח כי כורסאות טלויזיה דניות בהן אתם משתמשים מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים לישיבה איכותית ומענגת במיוחד.

תפעול חשמלי או אלחוטי קל ופשוט

את תפעולן של כורסאות טלויזיה דניות ניתן ליישם באמצעות חיבור ישיר לחשמל או באמצעות אלחוט מבוסס משדר ומקלט. במקרה כזה לא תצטרכו למצוא נקודת חשמל אלא לחיבור המשדר. המקלט יהיה זמין על גביהן של כורסאות טלויזיה דניות אותן ניתן להציב בכל מקום בלי חשמל. המקלט יתקשר עם המשדר החשמלי בתדר אלחוטי ויישם את הכוונון המבוקש באותה רמת יעילות כמו זו של חיבור לחשמל. בכך, אתם נהנים מחיסכון בכבלי חשמל על הרצפה ומתפעול יעיל ואיכותי של כורסת הטלויזיה החדשה.

דיור אינטריורס

דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

נגישות