שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

Italian Design Furniture

You Can Rest

הפנינג אביב

50% הנחה

על כל פריטי התצוגה

דיור אינטריורס ממשיכה לחדש ומשיקה את AMURA מותג ריהוט ועיצוב איטלקי יוקרתי

דיור אינטריורס המתמחה ביבוא ושווק מותגי ריהוט יוקרתיים מאז 1978, קיבלה את הזיכיון הבלעדי לשיווק רהיטי המותג היוקרתי Amura.

מאז ומתמיד ידע Amura להביע, באמצעות קולקציות הרהיטים וטכניקת הריפוד הייחודית, המזוהה עם המותג, את הסינתזה האולטימטיבית בין עבר והווה, מסורת וחדשנות, מורשת תרבותית וטכנולוגיות חדשות. המותג, שנולד בארץ ברוכת יופי שברירי ואמיתי, מייצר פריטי עיצוב באיכות הגבוהה ביותר, המעניקים כבוד לסביבה, ונטועים עמוק במרכיבים המכוננים של המסורת המקומית.

הפנינג אביב

לרגל החלפת הקולקציה של
המותג האיטלקי היוקרתי אמורה

50% הנחה

על כל פריטי התצוגה

צבעים, צורות, ריחות, טעמים:

חוויית כל החושים והקסם שטריטוריה זו שבה מככבים הנופים הציוריים של העיירה Matera ושל רמת Murge מעוררת בכל מי שחי או מבקר שם.

מאפיינים מקומיים שהפכו לשם נרדף לאיכות תוצרת איטליה בכל רחבי העולם. רמזים לאדמה, למקורות, למסורת הקולינרית והכפרית, מתורגמים בצורה מופתית למוצרים המוקדשים ל- WELLBEING. הקולקציות של אמורה הן הזמנה לקחת את הזמן, להתענג על כל רגע, ליהנות מכל ניואנס כדי למצוא את המהות האותנטית של החיים.

LAPIS

קולקציית LAPIS הבולטת בריפודיה המיוחדים, מעוצבת בהשראת הגיאומטריה והחיבורים של האבנים המשופשפות מסימני הזמן שחלף, של הרחובות הרומיים העתיקים: משחק מקורי של נפחים וצורות תלת ממדיות שמפיח חיים בקונספט העיצוב של מעצבי הבית: עמנואל גרגנו ו אנטון קריסטל.

עיצוב פשוט אך מעודן, שבו האלמנטים המודולריים השונים מספקים פרשנות חדשה לחוויה המרגיעה, משחזרים את הממד הזמני כמרכיב העיקרי של רווחת האדם. 

צורות מרובעות ולא סדירות משתלבות ליצירת משטחים בעלי צורות וגדלים שונים, כדי להתאים אישית ובטעם לכל סביבה.

הצורות רכות והנדיבות של הקולקצייה הן יותר מסתם הומאז'. הן מכתב אהבה מכל הלב למסורת בת אלפי השנים של ייצור הלחם באלטאמורה והן באות לידי ביטוי בקווים הבולטים של פריטי הריהוט השונים, בנפחים המיוחדים המוענקים להם ואפילו ברמיזה לחתכים על הבצק  שקובעים את צורתו של הלחם.  זוהי הזמנה למפגשים, לחברותא, לגלות שוב את ההנאה שבשיתוף הזמן שלנו עם אחרים.

המותג אמורה מספר את סיפור תבנית נוף מולדתו, שהיא ההשראה העיקרית שלו לסדרת צילומים שמתרחשת בין  Matera ו-Murge, שבה הגיבורים הם כל הצבעים, הצורות, הריחות והטעמים האותנטיים המייצגים את הטריטוריה.

 

זהו משחק מתמשך בין מורשת תרבותית וידע מקצועי של החברה שבו רהיטי הקולקציה מציגים את מקור ההשראה לעיצובה: ההליכה ברחובות העיר והאופה הלש את לחמו. מיזוג בין מסורת לחדשנות, עכשוויות וסגנון. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן