שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

דברים שמומלץ לדעת לפני שניגשים לרכוש מערכות ישיבה מעוצבות

מערכות ישיבה מעוצבות נדרשות לדקורציה בסלון. כיצד מומלץ לבחור אותן? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע שאתם חייבים להכיר בשביל להסדיר בסלון שלכם את פתרונות הישיבה המתאימים ביותר עבורו. גיבשנו עבורכם מספר כללי אצבע שאתם פשוט חייבים להכיר לפני שתצאו לדרך. בהצלחה!

הכרת מבני הישיבה האפשריים

במערכת ישיבה ניתן להסדיר 2 סוגים של מבני ישיבה: האחד ממקם את הספות בפינת החדר והשני ממקם אותם במרכזו. היתרון של מערכת ישיבה פינתית הוא בעיקר הבלטת הרצפה. אם השקעתם בריצוף מעוצב המתכתב עם עיצוב הספות שלכם אתם בוודאי תהיו מעוניינים שזה יתבטא במראה הסופי של חדר האורחים. לכן מאד חשוב לבחור, במקרה כזה, דגם פינתי, על מנת שהרצפה תובלט ולא תוסתר על ידי הספות. מרחב פתוח בחזית מערכת הישיבה גם חוסך במקום ומאפשר סלון לא צפוף, עם לא מעט ספייס גם במקרה של חדר קטן במיוחד. מבנה ישיבה מרכזי ייעודי בעיקר למי שמתעניין בעיצוב באמצעות מערכת הישיבה בלבד, תוך הבלטתה במרחבים גדולים.

הכרת חומרי הייצור האפשריים

מערכות ישיבה מעוצבות מיוצרות ממגוון חומרים. חלקן עשויות מעור אמיתי וחלקן מבד דמוי עור. חלקן מבוססות על בד בעל מראה קטיפתי אמיתי מחומרים שונים כמו מיקרופייבר, הלופייבר ועוד. חשוב לבחור בחומר הייצור בו אתם מורגלים להשתמש ועמו אתם חשים הכי בנוח בעת ישיבה. אם אינכם בטוחים, או שמדובר על מערכת הישיבה הראשונה שלכם, רצוי לגשת לחנות ולהתנסות במגוון סוגים של פתרונות מחומרי ייצור מגוונים כדי להגשים את בחירתכם בהצלחה.

הכרת עיצובי מערכת הישיבה

מערכות ישיבה מעוצבות ניתן לגבש בסגנונות דקורטיביים מודרניים או אותנטיים. חשוב לבחור בסגנון ובצביון שמאפיין אתכם ואת הדירה או הבית שלכם. אם אינכם בטוחים, ניתן להיעזר בתמונה של החדר בו תמוקם מערכת הישיבה, כשבמקביל אתם יכולים לעבוד עם הדמיית מחשב של חנות רהיטים. באמצעותה, ניתן להתחקות דרך דפי אינטרנט אחרי מערכת הישיבה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, כולל קריאת דפי מידע על הצבעים, חומרי הייצור והמפרטים המלאים של כל ספה. מומלץ גם להיוועץ (במיילים או בחנות) עם מומחי מערכות ישיבה מעוצבות כדי לחדד את בחירתכם.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן