כל היתרונות של כורסאות טלויזיה חשמליות

הקודם
הבא

מהי טכנולוגיית N.S ומדוע היא מרכיב נחוץ לכורסאות הטלוויזיה שלכם? דיור אינטריורס משווקת כורסאות בוטיק מגובשות בטכנולוגיה זו המאפשרות לכם יציבות, איכות ונוחות שימוש חסרת פשרות. אלו כורסאות הטלוויזיה שיספקו למשתמש את מלוא התמיכה ויאפשרו צפייה במרקע ממגוון זוויות ישיבה ושכיבה.

על טכנולוגיית N.S

טכנולוגיית N.S היא כזו שמונעת מהכורסה לשקוע. ידוע כי כורסאות שעבר זמן מאז רכישתן, ושנים רבות של ישיבה פורייה חלפו להן, עשויות לשקוע למנטה כשיושבים עליהן. לא כאשר מדובר בכורסאות שיש בהן N.S. באמצעות N.S נהנה המשתמש מכורסה על הגובה, ללא שקיעה של הבסיס, תוך הנחלת תחושת יציבות שכמותה לא חוויתם מזה שנים רבות.

בחירת הכורסה האידאלית

על מנת לבחור כורסאות טלוויזיה בטכנולוגיית N.S עליכם להכיר מספר פרמטרים שקשורים לגוף שלכם:

גובה הכורסה – הכורסה לא תהיה יותר גבוהה מכם כשאתם יושבים עליה. הרגליים שלכם באוויר? זו בחירה לא תקנית. בדקו האם יש בנמצא כורסה זהה לעיצוב שבחרתם, בגודל יותר קטן.

מנח ראש ורגליים – מנח הראש והרגליים חייבים להיות מתופעלים כך שתיווצר עבורכם מלוא הנוחות. את מנח הראש חשוב לבדוק שניתן לשנות על מנת ליהנות מישיבה בכל הזוויות, קדמית, אחורית וישרה. את מנח הרגליים חשוב לבדוק שניתן לקפל כך שהברכיים שלכם יהיו גבוהות מהאגן על מנת לאפשר זרימת דם הפוכה בשכיבה.

עיצוב הכורסה – את עיצוב הכורסה חשוב לעשות בהתאם לרהיטי בית אחרים שישנם בחדר. את הרהיטים הללו חשוב לאפיין בצבע ובצורה ולגבש כורסאות טלוויזיה בטכנולוגיית N.S שיתאימו לעיצוב הקיים. במידה ואין רהיטים בחדר, ניתן לייצר קו עיצובי חדש בהתאם לתכנון החדר שלכם.

דיור אינטריורס – הכורסאות שיעשו לכם את הצפייה בטלוויזיה למיוחדת באמת

בדיור אינטריורס מתמחים בשיווק כורסאות טלוויזיה מן המעלה הראשונה. בחברת דיור אינטריורס – כורסאות טלוויזיה בטכנולוגיית N.S ניתנות לבחירת במגוון רחב של עיצובים וחומרי ייצור, בדים ועורות כאחד. הכורסאות מספקות ללקוח את מלוא האיכות והנוחות ומאפשרות לו ליהנות מישיבה יציבה במיוחד המבוססת על טכנולוגיית N.S, ללא שקיעה של הרהיט. הכורסאות מבוססות גם על Wireless חשמלי ללא כבלים המאפשר את הכוונון החשמלי באמצעות בקר ייעודי.

דיור אינטריורס

דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

נגישות