שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

דיור אינטריורס – מערכות ישיבה בטכנולוגיית N.S

מערכות ישיבה בטכנולוגיית N.S של דיור אינטריורס מספקות למשתמש את כל מה שהוא צריך בשביל ישיבה נוחה באמת. לא רק שמדובר בנוחות, מדובר בראש ובראשונה בבטיחות. כשמערכות ישיבה מתיישנות, הן נוטות להתבלות ולסכן את היושבים עליהן. כיצד מונעים זאת באמצעות טכנולוגיית N.S? כל מה שרציתם לדעת על הטכנולוגיה המבוקשת בתחום הריהוט – במאמר מידע אחד.

מערכות הישיבה שמתאימות את עצמן למשקל גוף היושב

בחברת דיור אינטריורס – מערכות ישיבה בטכנולוגיית N.S ניתנות לצריכה ביתית. מערכות ישיבה אלו ניחנות בטכנולוגיה היחידה מסוגה שמתאימה את עצמה לכל אדם שיושב עליהן. הספות שלהן יגרמו הן לאדם קל משקל והן לאדם כבד משקל להרגיש ביציבות, ללא שקיעה ותוך השארת מנח הישיבה למעלה, ולא כלפי מטה כמו בערסל. על כן, אלה מערכות ישיבה בטוחות, מאלו שימנעו בעיות גב ושכמות ויספקו את מלוא היציבות לכל מי שמשתמש בהן.

ניתן להסדיר את מערכות הישיבה עם טכנולוגיית N.S הן מעור והן מבד

מערכות ישיבה בטכנולוגיית N.S ניתנות להסדרה מעור וגם מבד, מה שמאפשר לחובבי הריהוט השונים לבחור בחומר הגלם הייעודי עבורם. בנוסף, מחזיקה חברת דיור אינטריורס במגוון עיבודים עשיר של בדים ועורות המאפשר להתאים את נוחות הספות והכורסאות באופן מושלם לכל משתמש.

ניתן להסדיר מערכות ישיבה פינתיות או צדיות

מערכות ישיבה בטכנולוגיית N.S ניתנות להטמעה בפאת החדר או בצדו, בהתאם להעדפותיכם. מערכות ישיבה פינתיות לפאת החדר מבוססות על רהיט פינתי דו ממדי, בעוד מערכות צמודות קיר מבוססות על ספה שמקבילה אליו. למי שמעוניין להבליט את עיצוב הרצפה שלו ולהשתמש בה כחלק אינטגרלי מהסלון – מומלץ להשתמש במערכת ישיבה פינתית.

מגוון עשיר של עיצובי מערכות ישיבה

ניתן לגבש את עיצובן של מערכות הישיבה במגוון דגמים דקורטיביים מותאמים אישית. הם ניתנים לזיהוי בקלות על בסיס הדמיית מחשב של דיור אינטריורס. היא קלה לשימוש ומאפשרת לכל אחד למצוא את מערכת הישיבה המושלמת בעיצוב שלה. מערכות ישיבה מדוגמות בטכנולוגיית N.S ניתנות לעיצוב אותנטי, מודרני או מקורי לבחירת הלקוח. מומלץ לבצע את התכנון כשאתם בחדר המיועד עבור מערכות הישיבה על מנת להבטיח התאמה אופטימאלית.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן