דיור אינטריורס – מערכות ישיבה בטכנולוגיית N.S

הקודם
הבא

דיור אינטריורס, מותג ריהוט ביתי מפואר, מספקת לכם מערכות ישיבה בטכנולוגיית N.S. הן מאופיינות בעזרים המשפרים את חוויית הישיבה והופכים אותה למענגת במיוחד. במאמר זה נלמד אודות מערכות ישיבה מתקדמות אלו ונספק מספר טיפים לבחירתן.

על טכנולוגיית N.S

טכנולוגיית N.S היא טכניקת בנייה של ספות וכורסאות אשר מונעת את אפקט הערסל. אפקט הערסל הוא מצב שמבטל את הישיבה הטבעית וגורם לה להיות שקועה כלפי מטה. עם טכנולוגיית ה- N.S של דיור אינטריורס הספות והכורסאות אף פעם לא שקועות ומחזיקות מעמד בזווית מישורית ויציבה למשך תקופה ארוכה. בכך, מספקת לכם טכנולוגיית N.S נוחות שלא חוויתם המון שנים המתבטאת ביציבות הרהיט מחד ובתחושת רכות מאידך.

טיפים חשובים לבחירת מערכות הישיבה

  1. עיצוב – עיצוב הספות והכורסאות הנו חלק חשוב בתכנון הביתי. בבית בבניה, התכנון הנדרש הוא בהובלתכם, בהתאם לסוג העיצוב הביתי שאתם מבקשים להסדיר. בבית מרוהט, רצוי לדבוק במראה הרהיטים והתשתיות הקיימות ולבחור סט מערכות ישיבה בטכנולוגיית S שמשתלב עם העיצוב הפנימי.
  2. חומרי גלם – האם מתאים לכם יותר בד דוחה אבק וכתמים או עור חלק ואוורירי? ואולי מערכת הישיבה שלכם בכלל צריכה להיות מעור בעיבוד מחוספס דמוי בד? בחרו בחומר הגלם האידאלי עבור נוחות הישיבה שלכם.
  3. פרספקטיבה – התמקדות בעובי הרהיט בהשוואה לגודל החדר. בחדר גדול, מומלץ לבחור סט רהיטים עבה ובחדר קטן – סט דק. בדרך כלל, אך לא תמיד, נהוג לשנות גם את גוון הצבע שבחרתם למעט יותר כהה בחדר קטן ולמעט יותר בהיר בחדר גדול.

דיור אינטריורס – חברת הרהיטים שלכם ובשבילכם

דיור אינטריורס הנה מותג רהיטים המייבא רהיטים שנמצאים בפסגת האיכות, העיצוב והנוחות. בדיור אינטריורס תוכלו ליהנות מרהיטים ביבוא ישיר מאירופה אשר יספקו לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות מחוויית הישיבה. ניתן לבחור בין מערכות ישיבה בטכנולוגיית N.S פינתיות, עם ספה דו ממדית לשידוך לפינת החדר, לבין מערכות ישיבה מקבילות לקיר, אף הן ניחנות בטכנולוגיית N.S. הרהיטים של דיור אינטריורס מציגים רמה אחרת של מצוינות המתבטאת בנוחות, איכות, עיצוב ומעל לכל – הרגשה שרכשתם רהיט טוב באמת!

דיור אינטריורס

דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

נגישות