שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

דיור אינטריורס – רהיטים מפנקים מבית טוב

דיור אינטריורס מספקת רהיטים באיכות חסרת פשרות מחברות מותג מובילות באירופה. הרהיטים מבוססים על טכנולוגיות ומתודות בנייה ייחודיות המאפשרות לכם ליהנות משגרת מגורים איכותית ביותר. רהיטי דיור אינטריורס גורמים למשתמש להרגיש באמת ובתמים בבית בכל מקום.

טכנולוגיית N.S למניעת שקיעת הרהיטים

באמצעות טכנולוגיית N.S, נהנה הצרכן מריהוט איכותי ביותר, ללא שקיעה, עם יציבות מלאה למשך כל זמן השימוש. הסוד של דיור אינטריורס טמון בכך שלצד תחושת יציבות זו מספק הרהיט גם תחושת רוך שנדיר למצוא ברהיטים אחרים. שילוב זה של מגע רך ויציבות כבירה הנו נדיר וייחודי ומהווה את מטרתו של כל דייר: להשתמש ברהיטים יציבים מחד ונוחים מאידך.

טכנולוגיה חשמלית בכורסאות הטלוויזיה

כורסאות טלוויזיה עם כוונון מנח הראש והרגליים. הכוונון נעשה באמצעות בקר WIRELESS ללא חיבור עם כבלים, מה שמאפשר למקם את הכורסאות גם במרכזי הסלונים באין מפריע. דיור אינטריורס – רהיטים מפנקים הם בראש ובראשונה רהיטים שימושיים עם מינימום נטלים בהפעלתם.

מבחר מערכות ישיבה מעורות ובדים משובחים

מערכות ישיבה הן ללא ספק מהרהיטים החשובים בבית. הן משמשות כספות וכורסאות הסלון ולכן מאד חשוב לוודא כי חומרי הייצור שמסופקים לכם איכותיים: תשתית עץ, ומגע ישיבה מעור או מבד. בספות עור, חשוב לבדוק שקיימים עיבודים שונים לבחירת הלקוח ולוודא שמקדם הרגישות לשמש נמוך ככל האפשר. בבד, חשוב לוודא כי הוא מכיל תכונות כמו דחיית אבק, דחיית נגיף קרדית האבק וספיגת כתמים, במקום הכתמת הרהיט בעטיים. תכונות אלו הן ללא ספק הבסיס בכל רהיט שיוצא מבית דיור אינטריורס.

מגוון עיצובים לבחירת הלקוח

דיור אינטריורס – רהיטים מפנקים ומעוצבים! הלקוח נהנה משלל חוויות עיצוב ויכול לגבש בקלות את מראה הסלחון או כל חדר אחר בו יש להסדיר רהיטים. גיבוש העיצוב ניתן לביצוע באמצעות הדמיית מחשב. מומלץ לשהות בחדר אותו מאבזרים על מנת להשוות את רהיטי ההדמיה למראה החדר בפועל. בדרך זו, תוכלו לבחור ביעילות ובקלות רהיטים מפנקים מבית דיור אינטריורס וליהנות מעיצוב חסר תקדים עבור כל חדר שתבקשו לאבזר ברהיטים. דיור אינטריורס – רהיטים מפנקים, פונקציונאליים ובעלי סגנון עיצובי חסר פשרות בכל קנה מידה!

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן