הדרך המושלמת לעצב סלון פינתי

הקודם
הבא

מדוע סלון פינתי נחשב לדעת רבים כבחירה מוצלחת? מדוע זה עשוי להיות גם הסלון שלכם? מי הוא קהל היעד של סלון פינתי? כל מה שרציתם לדעת על סלונים פינתיים – במאמר מידע אחד. כאן תוכלו להבין מהי המשמעות של סלון מסוג כזה, כיצד הוא מעשיר מאד את העיצוב גם אם בחרתם בדגם שהוא יחסית מינימליסטי ומהו הסוד בתכנון יסודי ומדוקדק של סלון פינתי איכותי.

קהל היעד של הסלון הפינתי

קהל היעד של סלונים פינתיים הוא או בעלי סלונים קטנים, בהם אין מקום לרהיטים במרכז החדר על מנת להימנע מצפיפות. הדרך היחידה להכניס רהיטי חובה ושלא יהיה דוחק בבית היא לאחסן אותם בפינה ולהשאיר את החלק העיקרי של הסלון פנוי. קהל יעד מסוג אחר הוא מעצבי מרצפות דקורטיביות. כאשר המרצפות שנבחרו לסלון שלכם נחשבות מעל הממוצע, איכותיות ומרהיבות עין, כנראה שתרצו להשתמש בהן לעיצוב הסלון. הדרך הטובה ביותר להבליט אותן היא למקם את הרהיטים בפינת החדר, ואז המרצפות נחשפות, היות ששום חפץ לא מונח עליהן.

יתרונות הסלון הפינתי

הסלון הפניתי מסייע מאד בחיסכון במקום בבית, מסייע להבליט את הרצפה, במידה והיא מעוצבת ונדרשת לשילוב עם עיצוב הסלון שלכם, ומספק פתרון ישיבה נוח למדי המבוסס על ישיבה בחצי גורן או חצי מלבן, מה שיוצר תשתית גיבוש חברתית של ממש. רבות מהמשפחות בעידן המודרני בוחרות לעצב את סלוניהן בשיטה הפינתית בשל תמורות אלו. סלון פינתי פותר לא מעט בעיות ומסייע בהנגשת חדר האורחים באופן מיטבי ברבים מן המקרים.

גיבוש חכם של סלון פינתי

על מנת לגבש בחוכמה סלון פינתי, חשוב להגות קודם את המבנה של התשתיות ולאחר מכן את העיצוב. הדבר הראשון שיש לתכנן הוא את המבנה של הרהיטים השונים. האם הפינתיות של הסלון תהיה עגולה או מלבנית? האם הספות יהיו נמוכות או גבוהות? האם שולחן הסלון יהיה יחידה אחת או שולחנות קפה ניתנים להפרדה? האם מזנון הסלון יתבסס על ידיות בעיצוב עתיק או על פתיחה באמצעות נימה תחתונה כפי שקורה בשיטת העיצוב המודרנית? על כל השאלות הללו תצטרכו להשיב לעצמכם בעת תכנון מבני. תכנון עיצובי, לעומתו, מתבסס בעיקרו על צבע הרהיטים שמתאים לחלל הבית ואותו חשוב לבחור בהתאם למראה הסלון שלכם, צביעת הקירות, עיצובי פרופיל החלון ומשקוך הדלת וכד'.

סלון פינתי בהתאמה אישית רק בדיור אינטריורס

בואו לגבש סלון פינתי מבית דיור אינטריורס, החברה המושלמת עבור סלונים ביתיים. בחברת דיור אינטריורס עוסקים במכירת תכולת סלון שיוצרה בישראל במחירים חסרי תקדים ובאיכות נדירה בטיבה. בואו להתחקות אחרי סלונים פינתיים מובילים מבית דיור אינטריורס

נגישות