הכירו דגמים שונים של סלונים מעוצבים איכותיים

הקודם
הבא

סלונים מעוצבים מספקים לכם את החידוד העיצובי המובהק ביותר לבית. אם אתם מחפשים עיצובים מיוחדים באמת, שיגרמו לאורחים רבים לשפשף את העיניים בבקרם בביתכם, מומלץ מאד להשקיע בסלונים. במאמר שלפניכם נדון בסוגים שונים של עיצובי סלונים ונספק מידע על מקום רכישה מומלץ ביותר, בו תוכלו למצוא כל דקורציה שעולה על דעתכם. כאן לא רק מדברים אתכם על סלונים, אלא גורמים לכם להכיר מקרוב כיצד העיצוב שלהם צריך להיות מתוכנן, כולל מידע מעשי כיצד מניעים תהליכים לקראת מהלך זה.

סלונים פינתיים – הטרנד החדש

סלונים פינתיים הם סלונים בהם הספה המרכזית נמצאת בפינת החדר ולכן היא דו ממדית, כי כל קיר מקבל ספה שמקבילה לו. ניתן לגבש ספה זו בצורת חצי מעגל או בצורת חצי מלבן, לבחירתכם. היתרון של סלון כזה הוא גם בחיסכון במקום בחדרים הקטנים וגם בהבלטת אריחי הרצפה, שמפונים לטובת כך שהרהיטים יהיו רחוק בפינת החדר. אם יש לכם רצפה מעוצבת, או שהחדר שלכם מאד קטן או שניהם בייחד, הבחירה שלכם צריכה להיות, ללא ספק, הסלון הפינתי.

סלון מעוצב בסגנון כפרי

סלונים מעוצבים מעין אלה מגובשים בסגנון העיצוב החום, על טהרת העץ וצבעי העור והבד בחומים-אדומים. עיצוב זה יכול להיות מנוסח הן באופן רורלי מוחלט, לא בורגני, או בסגנון בורגני-עתיק. ההבדלים ביניהם מתבטאים בעיקר בצורות של הרהיטים השונים. בעוד בעיצוב כפרי, הצורה השולטת היא העגולה או הקשתית, בעיצוב בורגני עתיק מדובר על מזנונים עם פיתוחים וגילופים על גבי הדלתות, ספות תפורות אומנותית ופרזול ספות מעץ חשוף עם מיטב הגילופים וההחלקות.

סלון מעוצב בסגנון מודרני

סלונים מעוצבים מעין אלה מגובשים בסגנון עיצוב לבן לחלוטין או בהיר, אך בעל גוון אחר כדי ליצור עיצוב דינאמי וצעיר. הרעיון מאחורי העיצוב המודרני לא מתבטא רק בצבע אלא גם בצורה של הרהיטים. סלונים מעוצבים מודרני הם כאלו שהמזנונים שלהם מבוססים על דלת חלקה ולא דלת מגולפת, הספות אינן חושפות משטחי עץ בצדדיהן והתפירות של הבד והעור מנוסחות בסגנון עדין ומינימליסטי. עיצוב זה מתאים הן לבתים בסגנון מודרני והן עבור מי שלא תכנן מראש עיצוב ומעוניין להגיע לנוסחה דקורטיבית מכובדת.

דיור אינטריורס – סלונים מעוצבים על פי דרככם

בואו לממש את הסלונים שלכם בדיור אינטריורס. דיור פותחת לכם צהר לעולם עיצוב הסלונים ומאפשרת לכם לבחור בדגם המושלם עבור חדרי בתיכם. הרהיטים עומדים בתקנים מערביים מחמירים, עמידים לעשרות בשנים ומספקים את מלוא הנוחות והאיכות למשתמשים.

נגישות