שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

הכל על מערכות ישיבה מעור – טכנולוגיות ייצור, חומרי גלם ועיצובים ייחודיים

מערכות ישיבה מעור מספקות למשתמש את כל הפינוקים האפשריים. הוא יכול לבסס את בחירתו על מערכת מעור חלק ואוורירי לצד עיבוד עור דמוי פרווה המספק תחושה חמימה. מעוניינים לדעת מה חשוב באמת בבחירת מערכות ישיבה מעור? במאמר זה נשתף אתכם בפרטים ידועים למעטים, אשר יאפשרו לכם לבחור נכוחה את סט מערכת הישיבה הבא שלכם.

הכירו את טכנולוגיית הייצוב N.S

נוכחותה של טכנולוגיית ייצוב היא ההיפך הגמור מאפקט הערסל בו הספה שוקעת כשיושבים עליה. זהו אפקט לא בריא לישבן ולגב, ועלול ליצור בעיות יציבה בעתיד. במקומו, טכנולוגיית N.S מציעה את כל מה שמערכת ישיבה טובה צריכה: יציבות לצמיתות, גם לאחר שנות שימוש רבות וגם אם על הספה יושב אדם כבד משקל. הספה פשוט מתאימה את עצמה לכל אדם, ומספקת לו את היציבות הנדרשת, ללא תחושה קלה ביותר של אפקט ערסל.

עיבודי עור שונים שכדאי להכיר

העיבוד הבסיסי ביותר הוא העיבוד החלק. זהו העור הגולמי, כפי שאנו מכירים מעולם החי. לרוב, ספות המבוססות על מרקם עור זה הן ספות על בסיס עץ, תפורות מלמטה ומלמעלה ומספקות ללקוח מרקם ישיבה אוורירי וקריר מעט. לעומתן, ספות מעור מעובד מבוססות על חספוס שמזכיר מעט את המוטיב הפרוותי. ספות אלו יוצרות מרקם ישיבה חמים ונעים. מומלץ לבחור את סוג העיבוד גם על פי האופן בו מעוצבים רהיטים אחרים בחדר. לרוב, עור חלק ייראה חלק ועור מעובד ייראה מחוספס גם ממרחקים ארוכים.

עיצובים של מערכות ישיבה מעור

מערכות ישיבה מעור ניתן לעצב בסגנון פינתי או צדי. הן יכולות להיות שעונות על הקיר בלבד או שעונות על פינה של קיר ולחלוש על הפאה של החדר. סידור זה אידאלי כשמדובר על סלון קטן, לעומת סלונים גדולים בהם המערכת המרכזית היא שתופסת יותר. לרוב, אנשים שירצו להשתמש באריחי הרצפה שלהם ככלי עיצובי, יבחרו בדגם פינתי על מנת להבליט את הבלטות והאריחים השונים. מומלץ להשקיע בבחירת צבע וצורה לכל רכיב במערכת הישיבה ולספק לחדר שלכם את כל מה שהוא צריך על מנת להשלים את עיצובו.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן