כך תעצבו את הבית: המדריך לבחירת כורסאות וסלונים

הקודם
הבא

עומדים לבחור כורסאות וסלונים חדשים? להלן המדריך שיעשה לכם סדר בתכנון. כורסאות וסלונים הם מהרכיבים החשובים בבית הלקוח. רכיבים אלו קובעים את תצורתו ועיצובו של חדר האורחים הביתי, ועל כן יש להם משמעות מרחיקת לכת. להלן כל המידע שאתם צריכים על מנת לבחור בהצלחה כורסאות וסלונים אשר ישמשו אתכם לפרק זמן ארוך טווח, בנוחות חסרת פשרות, ומעל לכל – בעיצוב משכנע אשר יוסיף המון פלפל למראה חדר האורחים שלכם. בהצלחה!

בחרו את עיצובו של חדר האורחים ומערכת הישיבה בתוכו

בבחירת כורסאות וסלונים, רצוי להסתמך על מראם של חדרי בית סמוכים כגון פינות אוכל, מסדרונות וחדרי מגורים הסמוכים למיקום הסלון. על פי עיצוב הדלתות, החלונות, השטיחים, הטפטים והווילונות – קל מאד יהיה לשלב גם כורסאות וסלונים במרחב. אנו ממליצים לבחור כורסאות וסלונים בהתבסס על הדמיית מחשב אשר משווה בין הבית שלכם לבין הדגמים המוצעים למכירה ומצליחה לשים לכם תמונת ראי של האייטמים הטובים והמשכנעים ביותר לעיבוי עיצוב הבית שלכם בכיוון הרצוי.

שלבו במרחב רהיטים עם מנגנונים אלקטרוניים

מומלץ שלפחות כורסת הטלוויזיה תהיה אלקטרונית ותאפשר כיוון של רכיבי הישיבה גון משענת ובסיס על פי זווית צפייה שנוחה לכם. ניתן לבחור עבור אותה כורסה גם גרסה מכנית עם ידית וקפיצים. מאד חשוב לבחור כורסת טלוויזיה שתהיה לכם נוחה והמנגנונים שלה יחושו לכם בנוח לתפעול. מאד חשוב כי מערכות ישיבה ישתלבו עם אותה כורסת טלוויזיה מההיבט העיצובי כאשר מוסיפים אל כורסאות וסלונים כורסת טלוויזיה חשוב מאד לעשות זאת בהתאמה לעיצוב, על מנת שכל רכיבי הסלון ייראו זהה ויחדדו את הדקורציה הנדרשת, במקום ליצור עיצוב מבוזר בכיוון לא ברור.

שלבו בביתכם כיסויים ואלמנטים שישפרו את מראם של כורסאות וסלונים

הדגש הוא במיוחד עבור כיסויים עבור ספות וכורסאות. כאשר בוחרים לעצב כורסאות וסלונים, חשוב לבחור גם רכיבים שישמרו עליהם ללא אבק, כגון כיסויים מבדים שונים. הכיסויים הללו גם תורמים לעיצוב הסלון עצמו משום שכאשר נכנסים אליו ורואים את הרהיטים מכוסים, המראה שצריך להתקבל – מומלץ שיהיה אטרקטיבי. לכן, השקיעו בבחירת כיסויים עבור כורסאות וסלונים אשר מתאימים לעיצוב המרחב.

דיור אינטריורס

דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

נגישות