שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

סלוני עור – המדריך המלא

בחירת סלוני עור היא בחירה חכמה שתשמור על יציבות, תספק עיצוב שלא נראה כמוהו ולא פחות חשוב – תספק את מלוא הנוחות מרהיטי הבוטיק שיתלוו לחדרכם. סלוני עור מרגשים את דייריהם בכל פעם מחדש, אך בשביל לבחור אותם כמו שצריך, חשוב לקרוא מקבץ הדרכה מטעם חנות רהיטים. כאן, ניסחנו עבורכם סט כללי הדרכה אולטימטיבי אשר ייקח את הבית שלכם למחוז חפצו הנדרש.

בחרו סלוני עור בהתבסס על הדמיית מחשב מטעם חנות רהיטים

הדמיית המחשב ממחישה לכם את מידת ההתאמה של כל רהיט לבית שלכם ומאפשרת לכם לבחור ביסודיות את מה שנראה כמשתלב היטב במרחב. אין צורך לדעת עיצוב, העין פשוט אינה משקרת כשאתם מתבוננים בסלונים ואז בחדרים המיועדים בבית שלכם. אבל, לצורך הבטחתה של בחירה יסודית ונכונה, גיבשנו עבורכם מספר כללי עיצוב שכדאי לכם להכיר.

בחרו סלוני עור בהתבסס על צורה ידועה ומוכרת ברחבי הבית

מאד חשוב שהבחירה של הסלונים תהיה ידועה ומוכרת. מאד חשוב שהסלונים יהיו מתאימים לרהיטים. אם החלונות והדלתות בהם עגולים, עם פרופילים גליליים, המציאות שונה לחלוטין מאשר סלונים בהם המשקופים והפרופילים מרובעים. במקרה הראשון נדרשת מערכת ישיבה עם משענת עגולה וקצוות מעוגלים ובמקרה השני סלוני עור עם ספות מרובעות הם שיתאימו.

בחרו סלוני עור בהתבסס על מרקם הצבעים השולט בבית

אם הבית שלכם מבוסס בעיקרו על צבעי עץ, מערכת ישיבה חומה או אדומה כתומה תתאים יותר ממערכת ישיבה בהירה, ולהיפך. אם הבית מנוסח בעיצוב מודרני בהתבסס על צבע לבן כחול, חשוב לבחור סלונים מעוצבים שיתאימו לרוח העיצוב הזו.

בחרו סלוני עור בהתבסס על הפרספקטיבה בחדר

אם החדר קטן, אנו ממליצים לבחור סלוני עור רעם רכיבים קטנים שישלימו את העיצוב ולא יבלטו במרחב יתר על המידה. אם החדרים גדולים, בחרו סלוני עור שיבטאו את הממד הגדול, הווי אומר, סלוני עור עם רכיבי בולטים ועבים בקצוות ובפרזול. בדרך זו גם סיפקתם מידות מתאימות וגם הבטחתם לעצמכם שילוב פרספקטיבי טוב ולא בולט או מנוכר מדי.

סלונים מעוצבים מבית דיור אינטריורס

סלונים מעוצבים מבית דיור אינטריורס מאפשרים לכם לשדרג את עיצוב הבית שלכם למעלות הגבוהות ביותר. כאשר אתם בוחרים סלונים חדשים, המשמעות של העיצוב מאד חזקה. מומלץ ליישם את הכתוב במאמר זה ולהבטיח סלונים מעוצבים ברמה אחרת שישתלבו נהדר במרחב הביתי שלכם.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן