שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

טיפים לבחירת כורסאות טלוויזיה איכותיות

יש כורסאות טלוויזיה ממוצעות ויש כורסאות שמהן לא רוצים להיפרד. מהן הטעויות שרובנו עושים כשאנו באים לבחור כורסה? האם אי ידיעה שההחלטה שלנו היא טעות מהווה פרט רשות או פרט חובה קריטי שמשפיע לנו על הבריאות? מסתבר שהארגומנט השני הוא שנכון. רבים מאתנו לא יודעים לבחור כורסה ומסבים לעצמנו בעיות גב, עמוד שדרה ומפרקים! הכלל הבסיסי והמובהק ביותר הוא היעדר אפקט ערסל: אותו מצב שכאשר יושבים על הכורסה, הבסיס שוקע למטה עם האגן. זו לא צורת ישיבה ולא טכניקה סגנונית. זה פשוט טעות שלכם! זה אומר שהכורסה לא מתאימה למשקל שלכם או שמדובר בכורסה מאד ישנה שעליכם להחליף אותה בהקדם. הכורסה חייבת לספק לבעליה יציבות ולהישאר קשיחה ומישורית במהלך הישיבה. כזו היא כורסה שניחנת בטכניקת הבנייה Nozak System N.S המאפשרת לכל אדם, גם אם הוא כבד משקל, ליהנות מיציבות מלאה. ומה עוד צריך לדעת לפני שבוחרים את הכורסה שלכם?

בדיקת מנחי הרגליים והראש במהלך הישיבה והשכיבה

ישיבה – על 2 הרגליים להימצא על הקרקע. הן נמצאות באוויר? אל תנסו לשים מנח תחתון. זו כורסה גדולה שלא מתאימה לכם. בקשו למדוד מידה יותר קטנה. במידה והרגליים שלכם יותר מדי למעלה ואין לכם מקום, זה אומר שהכורסה קטנה מדי. בקשו לנסות מידה יותר גדולה. כמו כן, רצוי לשבת כשמנח הראש הנו בר שינוי: בקצה משענת הכורסה יש כרית שניתן לדחוף קדימה או למשוך אחורה.

שכיבה – כורסאות בהן המשענת הופכת לעמדת שכיבה צריכות לגרום לכך שמנח הברכיים של המשתמש גבוה מהאגן שלו על מנת לאפשר זרימת דם הפוכה.

אפיון חומרי הגלם הנדרשים לישיבה

על חומרי הגלם להתבסס על איכות בבנייה ובהלבשה של הבד והעור. בסיסי כורסאות טלוויזיה איכותיות צריכים להיות מבוססים על עץ מלא או מתכת. חומרי הישיבה עצמם יהיו בדרך כלל בד או עור. כורסת עור עשויה להיות מבוססת על עיבוד חלק או דמוי פרווה וכורסת בד, על עיבוד אריגים או עיבוד דמוי עור. חשוב לבחור כורסאות טלוויזיה בעלות חומרי איכות, בד שאינו משאיר כתמים שנשפכו עליו אלא סופג אותם, ועור שאינו ניחן ברגישות לקרינת שמש מבעד לחלונות.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן