כורסאות טלוויזיה עם מנגנון הרמה לצפייה אופטימלית

כורסאות הרמה חשמליות מהוות רהיטים מרכזיים בסלון המשמשים לצפייה במרקע הטלוויזיה. באמצעות כורסאות אלה, יכול המשתמש ליהנות מחוויית צפייה שמעטים נחשפו אליה. לא זו בלבד שהכורסא אורטופדית, כאשר עולים עליה לא מרגישים הכבדה משום סוג. הכורסה "סוחבת" את המשתמש ללא מאמץ והוא חש במאה אחוזי יציבות. באמצעות המנגנון החשמלי של כורסאות טלוויזיה אלה ניתן לשלוט בזוויות הישיבה ולמצוא את אלו הנוחות ביותר לכל משתמש. בכך, ניתן להבטיח כי אירוע צפייה בטלוויזיה יהיה אחד המפנקים והמענגים שהוא יחווה בביתו. כורסאות הרמה חשמליות נוצרות בתקנים מערב אירופיים מחמירים מאד אשר מבטיחים איכות חסרת פשרות ומענה אורטופדי ברמה שנדיר למצוא בדרך כלל ברהיטים סלוניים אחרים.

כורסאות הרמה חשמליות – מעלות וחידושים

  • אפשרות בחירת כל דגם במידה המבוקשת, Small, Medium, Large.
  • כורסאות Zero Gravity: המשתמש כלל לא צפוי לחוש שהרהיט מפעיל כוח משיכה כלפי מטה: יציבות מלאה.
  • נוצרו על פי תקנים אורטופדיים מחמירים המבטיחים מניעת בעיות גב, צוואר, עמוד שדרה וברכיים.
  • הגעה לזוויות קיצון בקלות: רגליים עד הסוף למעלה או שכיבה ב- 180 מעלות.
  • כורסאות בעלות ראשייה מתכווננת ליישום כוונון זווית הראש.
  • הכוונונים נעשים בהפעלת Wireless ללא כבלים, מה שמאפשר הצבה במרכז הסלון.
  • מבחר נרחב ביותר של עיצובים מכל הסגנונות.
  • תפעול קל ושימוש מענג ופורה במיוחד לאחר ההתקנה.
  • כורסאות הרמה חשמליות ממכרות שהמשתמש לא ירצה להיפרד מהן.

דיור אינטריורס – כורסאות ההרמה עם מיטב ההתאמות

בכורסאות ההרמה החשמליות של דיור אינטריורס נהנה המשתמש מכוונוני ישיבה רבים ביותר. הוא יכול לשלוט במנח הראש, ברגליים ובמרכז הגוף ולייצר לעצמו את חוויית השכיבה או הישיבה המושלמת. כורסאות הרמה חשמליות מבית דיור אינטריורס עומדות בתקנים אירופיים מחמירים ומיובאות מדנמרק. תקנים אלה מבטיחים איכות חסרת פשרות בשימוש, המבוססות על נוחות, התאמת-זווית והפעלה חשמלית קלה ונוחה. התכנון האורטופדי בכל כורסה הנו מלאכת מחשבת המייצרת שילוב נדיר של נוחות ואיכות. דיור אינטריורס מציגה לרוכש מגוון רחב של עיצובי כורסאות הרמה חשמליות אותן ניתן להתאים בקלות אל הסלון. דיור אינטריורס מחזיקה כורסאות הרמה חשמליות המבוססות על עיבודים שונים של חומרי גלם – המבטיחים התאמה מושלמת לנוחותו של כל צרכן המבקש להסדיר רהיט זה.

דיור אינטריורס

דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

נגישות