שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

כורסאות וסלונים – טיפים שימושיים לאפיון

אם אתם עומדים לפני רכישת כורסאות וסלונים חדשים, או מערכת ישיבה מעוצבת, מומלץ לקרוא את מקבץ הטיפים אשר לפניכם. הוא יספק לכם מידע חשוב על בחירת כורסאות וסלונים רלוונטיים ביותר עבור הבית שלכם, אלו אשר ימשיכו את הקו העיצובי שלו ויחדדו אותו. בנוסף, אנו נספק לכם מידע על כורסאות אלקטרוניות אשר ניתנות לכיוון המשענת ובסיס הישיבה. הן יכולות להשתלב מצוין מבחינה עיצובית עם מערך כורסאות וסלונים קיים.

בחירת עיצוב הכורסאות – כך תעשו את זה נכון

על מנת לבחור בעיצוב אשר יעיד על התאמה לבית שלכם, מאד חשוב להתמקד בצבעים הדומיננטיים של כורסאות וסלונים ובצורות הגיאומטריות השולטות בהם, לעומת אלה של הבית. רמזים עבים לכך ניתן יהיה למצוא בדלתות הסלונים שלכם, בחלונות המקיפים אותם, בשולחנות ובכסאות של חדרים סמוכים כדוגמת פינת האוכל, ועוד. בנוסף, מומלץ להתרשם מהשטיחים, הטפטים והווילונות, אם ישנם, בחדר האורחים.

בחירת פונקציות הכורסאות

זה לא סוד שחלק מדגמי הכורסאות שתוכלו לבחור – אלקטרוניים. הדבר משמש בעיקר כורסאות שנועדו לצפייה בטלוויזיה על מנת לאפשר בילוי בזווית ישיבה אופטימאלית. זה גם משמש נכים וסובלים מבעיות גב, כולל מטופלים סיעודיים. כשבוחרים כורסא כחלק ממערכת ישיבה סלונית, בדרך כלל רכיבי הישיבה יהיו מכניים או סטטיים, ללא מנגנון חשמלי. אנו ממליצים להתייחס בעיקר לפונקציית הנוחות, תוך כדי מתן תשומת לב לאלמנט הגובה, המשענת, והיציבה על ההתקן כשאתם ישובים עליו.

בחירת ממדי רכיבי הישיבה

חשוב מאד להתייחס לממדים של כורסאות וסלונים מההיבט הוויזואלי. בל נשכח כי על אף שכורסאות הם אייטמים חשובים, הם עדיין חלק מקומפלקס גדול שנקרא סלון, וחשוב לבחור אותן כך שישתלבו במרחב ולא יתבלטו בו יתר על המידה על חשבון רכיבים כמו תאורה ומזנונים. לשם כך, את העובי של כל כורסא כדאי לבחור בהתייחס לגודל החדר. אם אתם יודעים שהחדר קטן, מומלץ לא לבחור כורסא עבה מדי, ולהיפך.

בחירת כיסויים לכורסאות

כשמדובר על כורסאות וסלונים – מדובר גם על שימור הרכיבים הללו לפרק זמן ארוך. האלמנט ששומר על כורסאות וסלונים הכי טוב הוא כיסויים. כיסויים עבור כורסאות וסלונים ניתן למצוא בשלל סוגי בדים וצבעים. רצוי להקפיד שהם לא צוברים אבק ובעלי יכולת לשמור על הרהיטים מפניו. כמו כן, מומלץ לבחור אותם כמו שבוחרים מצעים למיטות: בהתייחס לעיצוב המרחב. בכך, כיסויים עבור כורסאות וסלונים יגשימו גם יעוד עיצובי חשוב ויעבו את מראה הסלון.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן