שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

כורסאות טלוויזיה בהתאמה אישית

מאז ומתמיד היוו כורסאות טלוויזיה כמוליכות קווי העיצוב של הסלון. מי שבונה בית חדש, ומעצב את הסלון יתחיל בעיצוב הכורסא שלו. אך מה עושים כשהבית כבר עומד על תילו ונדרשת החלפה לכורסא? ככל שמדובר בבית שלא צפוי לעבור שיפוץ, והעיצוב עומד להישאר זהה, ישנם קווים מנחים המצביעים על התאמה אישית אופטימאלית של הכורסא לסלונו.

כורסאות טלויזיה בהתאמה למבנה הצורני של הסלון

הבנת הצורה של הסלון היא החשובה ביותר לבחירת הכורסא שלכם. סלונים עשויים להתבסס על תצורות מרובעות או מלבניות, או לחילופין עגולות. כשהסלון מבוסס על צורות מרובעות, המשמעות היא שהדלתות, החלונות, המשקופים והפרופילים של המדפים והחלונות בצורת מלבן, עם קודקוד חד ובולט. לעומת זאת, סלון שמביע צורה יותר עגולה מתבסס על משקופים עגולים או גליליים, פרופילי צילינדר בחלונות ובמדפים, ואורנמנטים עגולים על הדלתות (פיתוחים, חלונות מוטמעים וכד’). בהתאם לסגנון הצורני הדגומיננטי בסלונכם יש לבחור כורסאות טלוויזיה שיתאימו לסיטואציה.

כורסאות טלויזיה בהתאמה לגווני הסלון

גווני הסלון, בשונה מהצורות, נראים מיד ברחביו. או שהם חומים כתומים או שהם מתבססים על בהירות מסוימת כמו לבן, כחול, זכוכית וכד’. מומלץ לבחור כורסאות טלויזיה מעוצבות בהתאם למרקם הצבעים השולט בסלון. כך, אתם מבטיחים לעצמכם סלון דקורטיבי, יפה, תוסס ואוורירי ביותר, עם כורסא שמתאימה לשילוב בתוכו באופן אופטימאלי.

כורסאות טלויזיה בהתאמה לפרספקטיבת הסלון

הפרספקטיבה של הסלון צריכה לשדר שאין חלקים גדולים או קטנים מדי ברחביו. לכן, אם הסלון שלכם מאד גדול יש להצטייד בכורסת טלוויזיה בעלת חלקים גדולים ובולטים, ואם מדובר על סלון קטן, כורסת טלויזיה מעוצבת עם חלקים קטנים וללא בליטות תהיה המתאימה יותר. בדרך זו אתם מבטיחים שלא תהיינה בליטות או רכיבים שמוצנעים יתר על המידה ברחבי החדר.

דיור אינטריורס – כורסאות הטלוויזיה שעושות את ההבדל

בחברת דיור אינטריורס תוכלו למצוא כורסאות טלוויזיה מעוצבות בשלל סגנונות. ניתן למצוא כאן כורסאות טלויזיה חשמליות, כורסאות טלויזיה מכניות, כורסאות טלוויזיה מבד או מעור. בואו לחוות עולם עיצובי עשיר של כורסאות דקורטיביות מן המעלה הראשונה ולהבטיח לעצמכם את כורסת הטלוויזיה מן החלומות. אם אתם מעוניינים להבטיח לעצמכם את הטוב ביותר, רכשו כורסת טלויזיה של דיור אינטריורס!

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן