שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

כורסאות טלוויזיה מדנמרק בהתאמה אישית לסלוני בתי לקוחות

כורסאות טלויזיה מדנמרק מספקות למשתמש חוויה ייחודית של איכות: הן בראש ובראשונה מאד יציבות, משום שהן מבוססות על טכניקת הבנייה Nozak System, N.S. טכניקה זו מייצרת יציבות על גבי כל כורסה וגורמת לה להיות לא רק יציבה אלא גם מכילה. כל מי שיישב עליה, גם אם הוא כבד משקל, יחוש קל כנוצה, ולא ישקע למטה. זה פרמטר מאד חשוב, כי כורסה שגורמת למישהו לחוש אפקט ערסל כלפי מטה מסכנת את עמוד השדרה ואת הגב שלו. כורסאות טלוויזיה מדנמרק ניחנות בעוד יתרונות רבים שכדאי להכיר.

בחירה בהתאם למידה הנדרשת

בדרך כלל, כשרוכשים כורסאות טלויזיה והן לא מתאימות במידה, עוברים לסדר היום ומחפשים דגם אחר. כורסאות טלוויזיה מדנמרק מציגות חוויית צריכה שונה לחלוטין. כל דגם מבוסס על 3 מידות, Small, Medium ו- Large, מה שמאפשר למשתמש לבחור בכורסה המועדפת עליו. הבחירה נעשית כך: יושבים ואם הכורסה גורמת לרגליים שלכם להיות באוויר במצב ישיבה, סימן שהיא גדולה מדי בשבילכם ויש לבחור במידה יותר קטנה. מנגד, אם הרגליים יותר מדי למעלה, כשהירך בזווית, יש להגדיל את המידה עד למציאת זו שמתאימה לכם בדיוק.

מנח משענת ומנח ראש מתכווננים

התכווננותה של כורסת טלוויזיה מהווה פרמטר חשוב מאד עבורכם. כאשר מדובר על כורסת טלוויזיה עם מנחים מתכווננים, סימן שניתן ליהנות מאופני ישיבה שונים ומהצבות שונות של הראש כלפי מעלה. חשוב לוודא כי במצב חצי שכיבה, כלומר ישיבה שלה 130-140 מעלות, הברכיים שלכם גבוהות ממנך האגן, על מנת להבטיח זרימת דם הפוכה. אפשרות לכוון את הראש עם המנח העליון מבטיחה לכם הנאה משלל זוויות צפייה בזמן אמת.

בחירה עיצובית ובחירת חומרי גלם

את עיצוב הכורסה הכי קל לנסח באמצעות מראה עיניים: בדיקת מצב הרהיטים בסלון והחלטה לפי הצבעים והצורות שלהם. במידה ואין לכם רהיטים בחדר, ניתן להשתמש במזנונים ובארונות בסלון כאמצעים להשפעה. רצוי לבחור חומרי גלם שאתם מורגלים להשתמש בהם, עור חלק או עור דמוי פרווה, בד אריגים או בד חלק דמוי עור. רצוי לבחור בחומרים איכותיים, שלא סופחים צבע ולא ניחנים ברגישות לקרינת שמש וקימוט כתוצאה ממנה.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן