כורסאות טלויזיה אורטופדיות

אנו מבטיחים לך את הכורסאות קימה החשמליות הטובות ביותר בארץ ואירופה

עכשיו בדיור אינטריורס דגמי 2023 במחירים מיוחדים

לפגישה אישית עם מעצבת הבית ללא התחייבות

האם יש לכם בעיות גב ולפעמים השימוש בכורסה הרגילה שלכם בסלון פשוט לא מרגיש נכון? הסיבה לכך פשוטה, זה בגלל שהכורסא הזו לא תוכננה עבורכם אלא היא תוכננה לכולם כקונספט כולל. לעומת זאת כורסאות אורטופדיות / כורסאות טלויזיה אורטופדיות נועדו לספק למערכת השדרה והשלד שלכם את התמיכה הטובה ביותר. הן מציעות תמיכה באזור המותן של עמוד השדרה שלכם, כך שתוכלו לשבת במצב שמונע מכם להתכופף ולאמץ את הכתפיים. אומנם ישנם סוגים רבים ושונים של כסאות אורטופדיים, אך המשותף לכולם הוא שהם ממוקדים בנוחות עמוד השדרה שלכם.

היתרונות של כורסא אורטופדית

אז מה הן היתרונות שיש לכורסא אורטופדית על פני כורסאות אחרות? היתרון הבולט הוא שהיא תומכת ביציבה שלכם, שומרת על עמוד השדרה במצב בריא ומונעת מכם להתכופף או לכופף את הכתפיים. כורסאות אורטופדיות / כורסאות טלויזיה אורטופדיות נוחות יותר מהכורסאות הרגילות וניתן להתאים אותם למבנה גופכם כך שיתאימו לצרכיכם. כורסאות אורטופדיות יכולות לסייע בהפחתת הנוקשות באזור הצוואר והכתף, מה שיכול להפחית את הסיכון לספונדילוזיס של הצוואר. כורסאות אלו גם מפחיתות את הלחץ על הירכיים שלכם, כי יש להם כרית שתומכת בישבן ובירכיים.

איך לבחור כורסאות אורטופדיות/כורסאות טלויזיה אורטופדיות

נשאלת השאלה איך תוכלו לבחור בכורסאות כאלו, ומהם המאפיינים שחשוב להבחין בהם. בידקו האם כורסאות אורטופדיות / כורסאות טלויזיה אורטופדיות שאתם בוחנים מאפשרות שכיבה מלאה והגעה למצב של "ZERO GRAVITY" כלומר אפס משקל. זהו מצב המקל מאד על כאבי גב צוואר וברכיים.
לאחר מכן בדקו האם עבור כורסאות אורטופדיות / כורסאות טלויזיה אורטופדיות אלו קיים מנגנון הרמת רגליים גבוה מאד, כזה המביא להקלה על בעיות ברכיים, ומאפשר לכם זרימת דם קלה.
כמו כן כדאי לבדוק האם יש לכורסאות אלו ראשיה מתכוננת המאפשרת צפיה בטלויזיה בצורה נוחה בכל מצב, כולל מצב בשכיבה. חשיבותה של הראשייה המתכוננת משמעותית מאחר והיא מאפשרת הקלה גדולה בכאבי הצוואר.

למה לרכוש אצל דיור אינטריוס

אצלנו העיצוב מאפשר כורסאות אורטופדיות / כורסאות טלויזיה אורטופדיות שהן מאד מינימליסטיות מדויקות ואלגנטיות, אולם למרות המראה הדקיק לכל הכורסאות מנועים חזקים המניפים משקל של עד 160 ק"ג במידת הצורך. הכורסאות שלנו מגיעות עם שלושה מנגנונים נפרדים בשונה מכורסאות אחרות, והן מבטיחות נוחות מקסימאלית בישיבה לטווח ארוך.
הכורסאות המעוצבות והמפנקות של דיור אינטריורס אם כן מהוות שילוב מושלם בין עיצוב מינימליסטי, יוקרתי לאיכות ונוחות בלתי מתפשרת.

נגישות