כורסאות עם גלגלים לשינוע קל והתנהלות פשוטה מול הטלוויזיה

הקודם
הבא

מהן כורסאות עם גלגלים ואת מי הן משרתות? כורסאות עם גלגלים הן כורסאות סיעודיות המשמשות קשישים, חולים ונזקקים מכל רקע אחר, כאשר הם נתונים במצב קשה ונדרשים להשגחה. התנאים שכורסא זו מספקת הם בדיוק כמו אלו של בית חולים וכעל כן ניתן את רוב פעולות השירות לקשיש לעשות מהבית, כל עוד לא מדובר בהליכים מורכבים המצריכים אשפוז רפואי. מה אתם יכולים לעשות עבור הנזקק שתחת אחריותכם עם כורסאות עם גלגלים?

הובלה של הנזקק ממקום למקום

הנזקק יצטרך להיות מובל לחדר הפנאי והטלוויזיה לחדר האוכל, ממנו למקלחת וכד'. את המעבר הזה קל מאד לבצע עם כורסאות עם גלגלים. הן ניידות, ניתנות לגרירה וניתנות גם לנעילה כאשר מגיעים לתחנת היעד, מבלי שהגלגלים ימשיכו להתגלגל. שחרור הגלגלים מהנעילה קל ופשוט ומאפשר תנועה המשכית עבור הרהיט כאשר הנזקק נמצא עליו.

הנאה ממגוון תנוחות ישיבה ושכיבה

כורסאות עם גלגלים ניחנות במגוון תנוחות: לידיים, לרגליים, לראש, לבטן, לישבן, ויש אפילן מנח קימה שלוקח את כל הכורסא קדימה ולמטה ומאפשר ליושב עליה לקום בקלות יחסית. אין ספק שכורסא שיש בה הרבה תנוחות היא כורסת הגלגלים שלכם ובשבילכם, כי היא תיתן את המענה הטוב ביותר לכל סוג של פוזיציה שהנזקק ירצה להיות בה.

חוסר צורך לברר מהו המשקל המתאים

כורסאות טלוויזיה על גלגלים באיכות טובה לא צריכות להיות מוגבלות במשקל הנשיאה. במקום זאת, ודאו שהן נבנו בשיטת Nozak System ויש לכם בטוחה שכל משקל יתאים. גם אם אדם בעל משקל חורג יזנק לכורסא בתנופה לא יקרה לה דבר, והיא אפילו תישמר כמו שהייתה. את האדם שיושב עליה היא תישא תמיד, ובכל מצב, כמשקל נוצה, ולא בהרגשה של שקיעת הבסיס ושהגעתם לאופ-לימיט שלכם מבחינת המותר במשקל.

בחירה פשוטה באמצעות הדמיית מחשב

הדמיית מחשב מאפשרת לכם לברר בקלות מהו דגם הכורסא המתאים ביותר למבנה שלכם. כורסאות עם גלגלים שנרכשות בהדמיית מחשב לא מצריכות יציאה מהבית לחנות ורכישה באשראי פיזי. ניתן להתבונן בנעשה בחנות באינטרנט, לבחון את העיצוב ולהסדיר את הבחירה משם. בכך, אתם מבטיחים דיוק אופטימלי בבחירת העיצוב וגם הליך רכישה קל, פשוט ולא מסורבל.

נגישות