שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

כל מה שרציתם לדעת על כורסאות טלוויזיה דניות

כורסאות טלוויזיה דניות מספקות למשתמש את כל מה שהוא זקוק לו כדי ליהנות מחוויית ישיבה איכותית וחסרת מעצורים. בראש ובראשונה, הוא נהנה מישיבה ללא אפקט ערסל: אפקט הערסל הוא מצב לא בריא בו הרהיט שוקע למטה. זה לא "אופי הרהיט" ולא "טכנולוגיית ייצור". רהיט שהוא כזה הוא רהיט שלא מתאים למשקלכם ואין לרכוש אותו בשום מצב. אבל כשזה נוגע אל כורסאות טלוויזיה דניות, יש בהן N.S, טכנולוגיה עילית לבניית רהיטים המאפשרת הכלה של כל משקל, גם של אנשים בעלי משקלים כבדים במיוחד. כל מי שיישב על אותן כורסאות לא ישקע אלא יחוש בקלילות. כורסאות טלוויזיה דניות ניחנות ביתרונות נוספים שמאד מומלץ להכיר.

מגוון אפשרויות כוונון

כורסאות טלוויזיה דניות ניחנות באפשרויות רבות לכוונונן. ניתן לכוון את מנח המשענת ואת מנח הראש העליון וליהנות מהמון תנוחות ישיבה. חשוב לוודא כי בכל אחת מהן – גובה הברכיים לעולם גבוה מגובה האגן (למעט מצב ישיבה רגיל של 90 מעלות בו ההיפך הוא שקורה) על מנת לאפשר זרימת דם הפוכה. בנוסף, מנח ראש מאפשר צפייה עם הראש קדימה ולא רק אחורה, מה שנדרש כאשר צופים בסצנות מתח מול המרקע.

מגוון אפשרויות שליטה

כורסאות טלוויזיה דניות ניתנות לשליטה ידנית, עם כבלים או באופן אלחוטי Wireless. במידה והחלטתם למקם כורסא במרכז החדר, חשוב שיהיה עליה Wireless להימנעות מכבלים על הרצפה ובסביבתה. כורסאות טלוויזיה דניות עם מנגנוני כוונון אלקטרוניים מאפשרים שליטה קלה ביותר עליהן והגעה לתנוחת הישיבה הנדרשת עבור כל משתמש.

חומרי גלם במגוון עיבודים

ניתן לבחור כורסאות טלוויזיה במגוון רחב מאד של עיבודים, החל מעיבודי בד ועד עיבודי עור מן המעלה הראשונה. בד יכול להיות אריגים או דמוי עור ואילו עור יכול להיות פרוותי או חלק. חשוב לבחור בעיבוד שחש לכם הכי בנוח ולוודא שכל חומר גלם שתבחרו יתאפיין באיכויות הנדרשות: בבד – ללא השארת כתמים גלויים על המעטה החיצוני ובעור, ללא רגישות המתבטאת בקימוטים כאשר הרהיט נחשף מבעד לחלון בלגי לקרינת שמש, דבר שעשוי להתרחש במצבים מסוימים במהלך הזריחה.

עיצובים מגוונים

כורסאות טלוויזיה דניות מומלץ לבחור בהתאם לעיצוב הסלון הביתי, ובמידה ואין בו רהיטים, יש להתבסס על סגנון עיצוב רצוי המתבטא בגוון ובצורה של הרהיט ולבחור אותו בהתאם לכך: סגנון בורגני, כפרי, בעל צביון עתיק או מודרני, לבחירתכם.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן