מדריך להסדרת סלונים בהתאמה אישית בבתים

הקודם
הבא

סלונים בהתאמה אישית מאפשרים לדייר להגשים את ייעודו בצורה הטובה ביותר: להסדיר בביתו חדר אורחים מן המעלה הראשונה אשר ייראה במיטבו ויספק את מלוא פתרונות הנוחות. במאמר שלפניכם נספק את כל המידע על סלונים בהתאמה אישית באמצעות מדריך ייעודי אשר יכווין אתכם אל עבר המטרה: סלון ביתי שעוצב ותוכנן על ידכם.

גבשו את קווי המתאר המרכזיים של חדר הסלון

קווי המתאר המרכזיים מבוססים על סגנון עיצוב ייחודי. ניתן לבסס סלונים על ספות וכורסאות מרובעות וליצור תבנית עיצוב בורגנית או לבסס עיצוב של משענות וידיות עגולות כמקובל בנישה הכפרית. חשוב להשתמש בעיצוב המתאים לחדר מרוהט, ואם מדובר בחדר חדש – להגות עיצוב שלדעתכם עשוי להתאים לבית.

גבשו את צביון העיצוב של הסגנון שבחרתם

לכל סגנון עיצוב ניתן להתאים את צביונו. צביון העיצוב של כל סלון עשוי להיות מודרני או אותנטי. בצביון מודרני, הפרטים מינימליסטיים: כל ספה מעוצבת בסגנון חלק, ללא פיתוחים על המשענת והבסיס שלה, בעוד בצביון אותנטי משתמשים בתפרים אומנותיים וגם במשענת וידיות מעץ מגולף להבלטת העיצוב. בדרך כלל, בצביון מודרני הספות יהיו לבנות ובהירות ובצביון אותנטי הן יבוססו על צבעי עץ כמו אדום, חום וצהוב.

התאימו לסלון שלכם את הספות האורתופדיות המושלמות

בקביעת ספות אורתופדיות בסלון יש 2 כללים שאתם צריכים להכיר: מידת הספה צריכה להיות כזו שהרגליים שלכם נוגעות ברצפה בשלמותן, לא על קצות האצבעות ובוודאי שלא באוויר. בנוסף, הספות צריכות להיות יציבות ולא להפעיל את אפקט הערסל. במילים אחרות, אתם לא צריכים להרגיש שהרהיט סוחב אתכם, אלא שאתם כמשקל נוצה כשאתם עליו. רהיט שיש בו אפקט ערסל אינו מבטא צורת ישיבה "סגנונית". זו פשוט לקונה. או שהרהיט לא מתאים למשקל גופכם או שמדובר ברהיט ישן שעליכם להחליפו.

ודאו שיש לכם N.S בספות הסלון

N.S היא טכניקת בנייה תוצרת דנמרק, המבטיחה פטור מלא מאפקט ערסל, גם עבור משתמשים כבדי משקל. באמצעות טכנולוגיה זו, הספה מתאימה את עצמה למשקל הגוף של כל משתמש, ומאפשרת ישיבה כמשקל נוצה פשוט עבור כל אחד. ספות עם טכניקת N.S הן ספות עמידות לאורך זמן המספקות תחושת יציבות מוחלטת.

דיור אינטריורס

דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

נגישות