שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

מזנונים מעוצבים – כך תגבשו אותם נכונה בסלונכם

מזנונים מעוצבים מספקים למשתמש את מלוא התמורות באחסון הסלון. אלו רכיבי אחסון שפשוט חובה להסדיר בו, משום שלכל דייר יש סט כלים יוקרתי, מיצגים אומנותיים, וכלי בית לאחסון ארוך טווח, לצד הצורך בהקמת עמדת בידורית לטלוויזיה והמוצרים הנלווים שלה. במאמר זה נלמד כיצד לבחור מזנונים מעוצבים ולגבש אותם כך שיתאימו לסלון שלכם ללא פשרות.

בחירת סגנון העיצוב של המזנון

סגנון העיצוב של המזנון צריך להיות מבוסס על מודרניזם או אותנטיות בראש ובראשונה. בעוד אשר מודרניזם מתבטא בשימוש בצבעים לבנים ובהירים, האותנטיות מבוססת על צבעי עץ וצבעים כהים בכללותם. לרוב, צביון מודרני יגיע עם עיצוב מינימליסטי ללא ידיות ופיתוחי עץ, אלא עיצוב חלק ודינאמי, בעוד עיצוב אותנטי יאופיין ברב שכבתיות הן בגילוף בעץ והן בנוכחותן של ידיות בכל הדלתות והמגירות. באשר לסגנון העיצובי, הוא עשוי להיות בורגני, המבוסס על פיתוחי עץ בעלי קונסטרוקציה מלבנית, בעוד בעיצוב הכפרי, נהוג שהמשקופים של המזנון מגובשים בסגנון גלילי או מעוגל יותר.

בחירת חומרי הגלם של המזנון

אנו ממליצים לגבש את הבחירה שלכם על עץ מלא. עץ מלא הוא חומר הגלם החזק ביותר בתעשיית הארונות והמגירות, וגם השימושי ביותר ברמה העיצובית. שלא כמו מזנונים מפורמייקה, מזנונים מעץ מלא ניתן לגלף, לחרוט ולעשות בהם מניפולציות עיצוביות נוספות. מזנונים מעוצבים מעץ בדרך כלל יגיעו גם עם אפשרות להטמיע פלטות זכוכית בדלתות הפתיחה המרכזיות, לשם הידור המוצר והפיכתו לדקורטיבי במיוחד.

גיבוש הפרספקטיבה של המזנון

מזנונים מעוצבים עבור חדר קטן צריכים להיות דקים, עם פרזול קטן ואם הם מיועדים לחדר גדול, עליהם להיות עבים ועם ידיות פרזול גדולות. במקרה הראשון, אתם נמנעים מהצבת רהיט כבד, גדול ומגושם בתוך חדר קטן וקליל, ובמקרה השני אתם מבטיחים כי הרהיט ישתלב במרחב הגדול ולא יהיה חסר השפעה דקורטיבית עליו. הקפדה על עקרונות אלו חשובה מאד ומאפשרת לחדר שלכם להישאר מעוצב ומרשים כפי שהוא היה טרם הסדרת הרהיט. חשוב לוודא כי תאי האחסון של המזנון מתאימים לצרכים הפרקטיים שלכם, ובכך – להבטיח שלא רק שהמזנון יתאים ברמה הדקורטיבית, הוא יהיה רהיט שמיש במיוחד עבור הצרכים האישיים שלכם.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן