מערכות ישיבה פינתיות

הקודם
הבא

המבחן הראשון של כל מערכת ישיבה היא ישיב על מערכות שונות, כך שתוכלו להבחין, איזו מערכת ישיבה תהיה הנוחה ביותר. ישנם פרמטרים נוספים, כגון: גודל החלל, התאמה של מערכת הישיבה לשאר הריהוט בבית וכן, סוג הריפוד, אשר יתאים לתחזוקה קלה ולבני הבית. למשל כאשר יש ילדים קטנים, הנוהגים ללכלך, בחירה של בד שהוא נוגד כתמים, יכולה להיות בחירה הרבה יותר מוצלחת. כיום, מערכות ישיבה פינתיות הן להיט. ניתן לארח כמות גדולה יותר של אנשים והמערכת, חוסכת מקום מעצם היותה פינתית. ניתן למצוא מערכות פינתיות שהן עגולות, או ישרות יותר. ניתן לרכוש מערכת ישיבה פינתית לכל סגנון, אם קלאסי, מודרני ואפילו בסגנון כפרי או עתיק.

חומרי הגלם של מערכות ישיבה פינתיות

היות ואין אנו רוכשים מערכת ישיבה בכל שנה, כדאי יהיה לבחור מערכות ישיבה פינתיות העשויות מחומרי גלם חזקים במיוחד, כמו למשל מסגרת שתהיה מעץ מלא, בדי ריפוד איכותיים שלא ידהו, כריות נוחות העשויות מספוגים חזקים, נעימים ואיכותיים. יש שמעוניינים לתחם מקום ישיב או כאלה שיש להם שני סלונים בבית, ניתן יהיה לרכוש שני סוגים של מערכות ישיבה, האחת תהיה המערכת המסורתית של ספה גדולה, ספת מיני וכורסא, אך לידה ניתן יהיה להציב מערכת ישיבה פינתית שתהיה נוחה ותשמש הן את האורחים הן את בני הבית.

חזות מודרנית ורעננה עם מערכות ישיבה פינתיות

יש לציין, כי מערכות ישיבה פינתיות מקנות מראה מודרני ורענן יותר מאשר מערכות הישיבה הסטנדרטיות שהיו נהוגות להיות בכל סלון. ישנן ספות פינתיות, שניתן לשנות את הסדר שלהן ומדובר על ספות מודולריות. יש כאלה שאוהבים מערכת ישיבה פינתית שתהיה עשויה מעור איכותי עם קפיטונז’ באזור משענת הגב של הספות. יש שאוהבים מערכת ישיבה פינתית שתיראה מודרנית במיוחד, כגון רגלי הספה, תהיינה עשויות מחומר מתכת, כמו ניקך או אלומיניום. זוגות צעירים שאוהבים את מראה ההי טק, יעדיפו סגנון זה וכן, שאר הריהוט בבית יהיה דומה. יש לרכוש מערכת ישיבה פינתית מחנויות ידועות, כך שתהיה לכם אחריות מלאה על המערכת וכן,  חומרי הגלם יהיו איכותיים.
דיור אינטריורס

דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

נגישות