שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

מקבץ שאלות ותשובות על בחירת כורסאות וסלונים

להלן מקבץ FAQ שימושי עבור רכישת כורסאות וסלונים. מקבץ זה רלוונטי לכל מי שעומד לפני אפיון הסלון שלו או תכנון מערכת ישיבה בסלון קיים. במהלכו, נשיב על שאלות שונות הנוגעות לתחום האסתטיקה של כורסאות וסלונים, וניגע גם בענייני טכנולוגיה עדכניים של רכיבי ישיבה לטלוויזיה מונחי אלקטרוניקה.

כיצד מומלץ לתכנן עיצוב של כורסאות וסלונים?

אם זהו סלון חדש, ללא כל אלמנט בתוכו חשוב לתכנן אותו על פי החזון של איך שאתם רואים את עיצוב הבית. אם זהו בית כפרי מומלץ לשלב אלמנטים מהעיצוב החום (עץ), יחד עם פרזול לבן שיהווה עיצוב פרובנס. ניתן גם להיצמד לצבע החום כתום במלואו ולייצר עיצוב כפרי כללי. אפשרות נוספת היא לתכנן בית מודרני ולבסס בו כורסאות וסלונים לבנות ולבנים. בדרך זו, אתם מכשירים אתה הבית שלכם להיות מבוסס על צבעים בהירים אשר יקרבו אותו לאלמנטים הדקורטיביים של ימינו. חשוב לעבוד באופן עקבי, לבחור כל אייטם של כורסאות וסלונים, מהכיסוי ועד הכורסא עצמה, עם הדמיית מחשב אשר מוצאת עבורכם את הרכיבים הרלוונטיים ביותר לעיצוב הבית שלכם.

כיצד כדאי לשלב טכנולוגיה ברכיבי הישיבה הסלוניים שלנו?

שילוב טכנולוגיה ברכיבים אלו חשוב שיתבצע כאשר זה נדרש. כשצופים בטלוויזיה, למשל, זה לא כמו שאוכלים ארוחה בסלון. צפייה בטלוויזיה מצריכה שינוי תנוחה, שינוי זווית הישענות, ועוד. הדבר בר ביצוע כאשר בוחרים כורסת טלוויזיה ייעודית ועצמאית שמגיעה ללא מערכת ישיבה, אך ניתנת לשילוב במחיצתה. כורסת טלוויזיה זו מכילה משענת וגוף ישיבה הניתנים לכיול וכיוון בזווית ישיבה רצויה. ניתן גם לבחור כורסאות טלוויזיה מכניות ללא אלמנטים חשמליים אשר ניתן לכוון באמצעות ידית קפיצים. בתחום כמו כורסאות וסלונים חשוב מאד לבחור רכיב ישיבה נינוח כשמחליטים איזו כורסת טלוויזיה להביא הביתה.

כיצד מומלץ לבחור כיסויים לכורסאות?

בתחום כמו כורסאות וסלונים הכל צריך להיות מותאם אחד לשני מבחינה עיצובית, כולל רכיבי הכיסוי. הנחת העבודה היא שמכסים כורסאות וסלונים כאשר עוזבים אותם, ולכן בשובכם אתם צריכים ליהנות ממראה מלכותי ויפה. לכן, מאד מומלץ לבחור כיסויים עבור כורסאות וסלונים אשר יתאימו לחזון העיצובי שלהם ואשר ישתלבו היטב במרחב החדש אשר בכוונתכם ליצור.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן