שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

סלונים בהתאמה אישית עם רהיטי בוטיק איכותיים

סלונים בהתאמה אישית מחנות רהיטים מקצועית! בחנות זו משווקים רהיטים חדשים ממותגים מובילים במערב! אם גם אתם מעוניינים להסדיר את הרהיטים המובילים לבית ולסלון, במאמר זה תוכלו ללמוד כיצד לגבשם בהתאמה אישית ולחולל תמורות חשובות בתחום הישיבה והאירוח. במאמר זה תוכלו ללמוד הכל על בחירת הרהיטים הנוחים ביותר, המעוצבים ביותר, וכאלו שיתאימו בדיוק לדרישות הדקורטיביות של הסלון שלכם. בהצלחה!

גיבוש ראשוני של בחירת דגם הרהיטים

הבחירה הראשונית של הרהיטים שלכם צריכה להתבסס על מה שידוע ומוכר לכם מבחינת חומרי הייצור. בדרך כלל, סלונים בהתאמה אישית יתבססו או על רהיטי עור, או על רהיטים דמויי עור או על רהיטי בד. חשוב לבחור בחומר הייצור שאתם מורגלים להשתמש בו ושאתם מכירים היטב את דרכי השימור והתחזוקה שלו. לחילופין, ניתן לבחור בחומרי ייצור חדשים ולשאול את צוות המומחים לגבי התנהלות חכמה עמם בעתיד. מאד חשוב לבדוק שמדובר על רהיטים ללא אפקט ערסל, עם משטח ישר פלס, שנושא את היושבים עליו כמשקל נוצה, גם אם הם כבדי משקל.

עיצוב הרהיטים בדרך ייחודית

על מנת לעצב את הרהיטים שלכם בדרך ייחודית, חשוב לדבוק במה שמתאים לבית שלכם ובמה שמושך אתכם. ניתן לבחור עיצוב מודרני המבוסס על צבעים לבנים וגימור חלק ומינימליסטי, לצד עיצוב אותנטי רב שכבתי עם תפירות אומנותיות וצבעים כהים המשתלבים עם סלוני עץ. כמובן שבאמצעות הדמיית מחשב של חנות רהיטים חדשים ניתן להיחשף למכלול של דגמים מעוצבים בין לבין ולגבש את סלון החלומות שלכם. סלונים בהתאמה אישית מצריכים לא מעט יצירתיות ובאמצעות אתר הדמיית המחשב ניתן להיחשף אליה לא מעט.

גיבוש סופי של עיצוב הסלון

האם אתם מעוניינים שהרצפה תשתתף בעיצוב הסלון שלכם או תוסתר כליל על ידי הרהיטים? האם אתם מעצבים חדר קטן או גדול? בדרך כלל כאשר מעצבים חדר שאין בו מקום רב וכאשר מעוניינים להבליט את הרצפה, מציבים את הרהיטים בפינת החדר כדי לפנות לה מקום וגם כדי לחסוך בשטח פנוי כמה שאפשר. כאשר החדר גדול ניתן למקם את הרהיטים גם במרכזו. חשיפת הרצפה במקרה זה תצריך את מיקומם של הרהיטים בפינה.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן