שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

סלונים יוקרתיים

סלונים יוקרתיים למראה יוקרתי ומודרני, סלונים במגוון עיצובים ובהתאמה אישית.

סלונים יוקרתיים עשויים להכיל מבחר מרקמים עשירים וסט חומרים וגימור מסוימים שהם פחות נפוצים מאחרים. בכל הנוגע לסגנון, בדרך כלל קל מאוד להבחין בין עיצוב סלון יוקרתי לאחד צנוע ושכיח יותר, כשלמעשה כמעט אותו הדבר ניתן לומר כאשר מתייחסים אל חדרי אמבטיה יוקרתיים או מטבחים יוקרתיים. אולם ברוב המקרים עיצוב סלון יוקרתי משמעו רהיטים קלאסיים ונצחיים.

רכישה נכונה של סלון
כאן בעצם נעוץ אחד מהמאפיינים החשובים והמרכזיים ביותר כאשר מדברים על סלונים יוקרתיים. מדובר במערכת שתחזיק מעמד למשך שנים ארוכות ועדיין תשמור על מראה. לכאורה, ייתכן שהעלות של ריהוט כזה יכולה להיות מעט גבוהה יותר מאשר ריהוט אחר, אולם בחירה בסוג זה של סלון תבטיח שלא תצטרכו להחליף את הסלון שלכם בתדירות גבוהה עקב בעיות של בלאי, או חלילה בשל סגנון שיצא מהאופנה.
אולם סלון יוקרתי אינו רק סלון עמיד. במקרה שלנו אנו מכוונים גם למצב בו סלונים יוקרתיים יהיו נוחים מאוד עבור הרוכשים אותם, והמשתמשים בהם, כאשר משולבת בהם טכנולוגית ה- S.N הנחשבת לטכנולוגית ריהוט חדישה אשר שמה במקום אחר את חווית האירוח שלכם. טכנולוגיה זו מאפשרת להתאים את הריהוט שלכם למשקל גופו של היושב עליו, ספה או כורסא, ולהעביר תחושת קלילות וניחוחות גם למי שהוא בעל משקל כבד. אנו בדיור אינטריוס הטמענו טכנולוגיה זו שפותחה לראשונה על ידי החברה הדנית Hjort Knudsen בריהוט שלנו לנוכחותכם.

סלונים יוקרתיים – צ'סטרפילד
אפילו בחלל המגורים הנינוח ביותר, ספות צ'סטרפילד מוסיפות אווירה של ממלכתיות ותחכום. ספות אלו המתאפיינות בריפוד הכפתורים שלהם, המעניק להם מראה ממולא יתר על המידה, כמו גם בזרועותיהם המעוקלות או "המגולגלות", השוות בגובהן לגב הספה, הן בהחלט חלק מההצעה שלנו כשמדובר ברכישת סלונים יוקרתיים לבית.
בעוד שבאופן מסורתי, היו סלונים יוקרתיים אלו עשויים עור ומשובצים עם מסמרים לאורך מסגרתם התחתונה, הרי שכעת ניתן למצוא אותם במגוון רחב של חומרים, ודוגמאות, החל מבד חלק ועד לפריחה סגנונית של ציפורנים.

אנחנו קשובים לעזרתכם
לבחור את העיצוב הנכון לבית שלכם יכולה להיות משימה קשה ומאתגרת, במיוחד אם אינכם אנשי מקצוע. דיור אינטריוס מודעת לעניין זה ומעמידה לרשותכם את היכולת ליצור קשר ולקבוע פגישה עם מעצבת הבית שלנו, ללא כל התחייבות מצידכם. נשמח לפגוש בכם ולהציג לכם את העיצובים שלנו ונקווה שהם יקלעו לטעמכם הייחודי ולצרכי הבית והמשפחה שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן