שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

סלונים מבד

סלונים מבד - מפוארים ואיכותיים לנוחות האולטימטיבית. הסלונים עשויים מבדים מפנקים ובמגוון מרקמים ושילובים.

בד יכול לסייע בהגדרת האווירה של חלל, לכן חשוב מאוד בעת שאתם חושבים על רכישת סלונים מבד לשקול את סוג האווירה שאתם מעוניינים ליצור בכל חלל, ולבחור את הבדים שלכם בהתאם לכך. בדים יכולים לשמש אתכם גם לאיחוד החדר ולבניית מראה כולל של החלל. זהו למעשה המקום שבו לוח הצבעים שלכם נכנס לתמונה. כאן אתם יכולים לקחת אחד או שניים מהצבעים, בדרך כלל אלו גווני המשנה, ולהשתמש בהם ברחבי החדר.

השתמשו בהם כבסיס לעיצוב החדר
סלונים מבד מלאים בצבעוניות ויכולים למלא את החלל שלכם. אולם השימוש באביזרים או באלמנטים עיצוביים שונים יכול להוסיף למראה הסלון שלכם. לכן רוב הסיכויים הם שסלונים מסוג זה יכולים לשמש השראה לחלל שלכם, ולספק לוח צבעים שעליו תוכלו לבנות את החדר. מכאן אפשר להוסיף את השטיח, או אפילו הכרית או המנורה שיכוונו אתכם לעיצוב אשר יתאים לטעמכם האישי.
ברגע שיש לכם את לוח הצבעים היצמדו אליו. שימוש גס מדי בצבעוניות יכול לתת תחושה קדחתנית ומבלבלת. עם זאת, זה לא אומר שהחדר שלכם חייב להיות משעמם. אתם עדיין יכולים להוסיף הרבה עניין ויזואלי לחלל על ידי ערבוב דפוסים, טוב תעשו אם תתאמצו להשתמש במספר דפוסים הנמצאים על אותו הלוח כאשר אתם בוחרים לרהט את הסלון שלכם באמצעות סלונים מבד.
דרך נוספת היא להשתמש במגוון מרקמים. זיכרו כי במקרה זה מרקם מתייחס לאופן בו הבד נראה, וכיצד הוא מרגיש לכם. ערבבו והתאימו מרקמים שונים כדי ליצור תחושת ניגודיות.

סלונים מבד – לא לשכוח את הנוחות
כמובן שמלבד העיצוב והיופי אנו מעוניינים שהסלון שלנו יהיה נוח לכן, דיור אינטריוס משלבת בסלונים שלה את טכניקת הישיבה N.S המבטיחה משקל נשיאה קליל עבור כל מי שמתיישב על מערכות הישיבה שלה, בין אם הם סלונים מבד או לא, וללא קשר למשקלו. המטרה היא למנוע בעיות גב, שכמות, צוואר וברכיים ולספק יציבות.

עמידות ויופי גם כשמדובר בסלון מבד
סלונים אלו של דיור אינטריוס מוכיחים עמידות רבה, גם אם תחליטו שלא לכסות או לעטוף אותם. למעשה, הם עומדים בזכות עצמם כמות שהם ומשווים מראה דקורטיבי להפליא לכל בית.
מערכות הסלונים בעלי הטכנולוגיה הדנית ניתנות לבחירה מבין עיצובים וצבעים שונים,אז שדרגו את חדר האורחים שלכם באמצעות דיור. סלונים מבד אלו מאפשרים לכם להנות ממבחר רב של רהיטי ישיבה מעולים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן