שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

סלונים מודרניים

סלונים מודרניים - מגוון רחב של גוון סלונים מודרניים איכותיים ויוקרתיים בהתאמה אישית.

סלונים מודרניים בולטים בשורה של מאפיינים מרכזיים הקובעים סוג מסוים של אווירה. ראשית כל, רוב הסלונים הללו כוללים תכנית של חלל פתוח המחובר לאזורים כגון המטבח או חדר האוכל. מה שהופך אותם לפתוחים, בהירים ומרווחים, כאשר המרחבים לרוב מוגדרים מבחינה ויזואלית אך ללא שימוש בקירות. יתרה מכך, נעשה שימוש בקירות וחלונות זכוכית רחבים שאמורים להכניס כמה שיותר אור טבעי לחלל הסלון. אז איזה ריהוט כדאי לבחור לסלון מודרני? הנה כמה הצעות.

התחילו מהספה
כשאתם באים לבחור לעצמכם סלון המקום הטוב ביותר להתחיל בו ברכישת סלונים מודרניים הוא עם הספה. סביר להניח שזהו החלק הגדול והשמיש ביותר בחדר, ולכן המפתח הוא לעשות את זה נכון. גודל החלל שלכם כנראה יהיה זה שיכתיב את גודל וסגנון הספה שבה תבחרו, אז תמדדו את הסלון שלכם לפני שתתחילו בחיפוש.
תחשבו גם על העיצוב, אם יש לכם סלון קטן, אתם לא מעוניינים בסגנון ספה שיוסיף הרבה נפח ויזואלי. להיפך, אתם רוצים שהריהוט שבחרתם עדיין יאפשר לאור לזרום סביבו, אולי כדאי לחשוב על משהו עם רגליים גבוהות או מסגרת דקה.

סלונים מודרניים – הכל עניין של מיקום
כמו כן, כדאי לחשוב על פריסת חדר האורחים שלכם בעת שאתם רוכשים ריהוט של סלונים מודרניים. נסו לדמיין היכן הכי סביר שתרצו לשבת על הספה שלכם? האם תעדיפו להביט מהחלון? ואולי בטלוויזיה? בידקו אם אתם מעוניינים שהחדר ירגיש רשמי וסימטרי כשהספה נתמכת על ידי שתי כורסאות ושולחן קפה ביניהם? או אולי אתם מחפשים פריסה נינוחה יותר. מיקום הריהוט יאפשר לכם לקבל מושג ברור לגבי הגודל והצורה שאתם זקוקים לה.

שילוב של טכנולוגיה בריהוט
בכל המקרה השתדלו לחשוב על סלונים מודרניים לא רק בנושא של עיצוב או סיגנון. חישבו גם על האפשרות של שילוב טכונלוגיה אשר תסייע לכם להרגיש נינוחים בחדר האורחים שלכם. טכנולוגיה כמו זו של חברת Hjort Knudsen מדנמרק. זוהי טכנולוגית ה- .N.S שהיא מטכנולוגיות הריהוט המתקדמות בעולם. באמצעותה ניתן לקבל נוחות ישיבה ייחודית זו באה לידי ביטוי על ידי התאמת משקל הגוף לרהיט. כתוצאה מכך משודרת תחושת נוחות וקלילות בעת הישיבה.
חברת דיור אינטריוס, המשתפת פעולה עם החברה הדנית, מציעה מבחר מערכות ריהוט הכוללות את הטכנולוגיה הזו בתוכן. באולם התצוגה שלה תוכלו להתרשם ממבחר גדול של סלונים מודרניים ולהתנסות בישיבה עליהם .

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן