כורסאות טלוויזיה על גלגלים לצפייה אופטימלית ותפעול קל

הקודם
הבא

מה עושים כאשר מטפלים בנזקק רפואי בביתו וזקוקים לרהיט שיאפשר גם טיפול, גם השגחה וגם מתן פנאי לנזקק? כורסאות טלוויזיה על גלגלים מספקות בדיוק את השילוב של האילוצים הללו. מחד, הן כורסאות גלגלים ולכן הן מאפשרות הנעה ממקום למקום בקלות רבה. הגלגלים ננצרים ומתפקדים כמו רגליים נייחות לכל דבר כאשר הכורסא הגיעה למקום שלה. שחרור הגלגלים נעשה אף הוא ללא קושי. מאידך, מדובר על כורסאות שמעוצבות ככורסאות טלוויזיה עם משענת ובסיס בעלי פונקציות התקפלות רבות, כולל שכיבה מלאה. ככורסאות טלוויזיה, מדובר על רהיטים משוכללים במיוחד עם כל סוגי המנחים האפשריים לישיבה ושכיבה.

כורסאות טלוויזיה על גלגלים נוזק סיסטם – היתרונות
טכניקת הבנייה נוזק סיסטם N.S מאפשר לכורסה שלכם להיות חופשית עבור כל המשקלים, ולא לברר האם משקלו של מי מהיושבים הוא חורג. מעבר לכך שזה לא נעים לערוך בירור כזה, הכורסא הזו פשוט לא מוגבלת ויכולה לשאת גם אנשים עם עודף משקל בקלות רבה.

כורסאות עם ריבוי מנחי ישיבה ושכיבה – יתרון
כורסאות טלוויזיה על גלגלים שיש בהן גם פונקציות מרובות יכולות לספק לכם מגוון רחב של אפשרויות ישיבה, שכיבה ומה שביניהן. התפעול של הפונקציות הוא אלקטרוני ונעשה באמצעות שלט רחוק המסקר את כל מצבי הכורסא האפשריים, כולל כפתורי הפעלה רלוונטיים. כורסאות שיש בהן מנחים רבים מהוות ברכה לכל מי שצפוי להשתמש בהן.

בחירה בדגם אלחוטי – יתרון
בחירת כורסאות טלוויזיה על גלגלים אלחוטיות תאפשר לכם שלא להיעזר בכבלי חשמל אלא להפוך את מסע הנדוד שלכם באמצעות הכורסא לבלתי מוגבל. הדבר חשוב במיוחד כאשר אתם מטפלים בקשישים ובסיעודיים אחרים וזקוקים לעתים להתרחקות מאזור חיבור כבלי החשמל.

בחירה בהדמיית מחשב של חנות כורסאות – יתרון
בחירת כורסאות טלוויזיה באמצעות הדמיית מחשב של חנות כורסאות מספקת לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות מבחירה מהירה ויעילה של כורסאות טלוויזיה על גלגלים. ניתן לצפות בעיצובים שלהן, לעיין המפרט הטכני ואפילו לקבל מידע על עיצוב הכורסאות לצרכי בדיקה שהן תתאמנה לנעשה בחדר שלכם בהיבט הדקורטיבי. הדמיית מחשב מאפשרת לכם לרכוש את הכורסאות מהבית, מבלי לסור לשם.

נגישות