כורסאות טלוויזיה סיעודיות המשלבות פנאי עם סביבה טיפולית נוחה

הקודם
הבא

כורסאות אלה משלבות בין הצורך לטפל באדם נזקק לבין היכולת שלו ליהנות מצפייה איכותית בטלוויזיה. מה צריכים להיות המאפיינים שלהן על מנת לדעת שהם רהיטים מסוג כזה? כל מה שרציתם לדעת על כורסאות טלוויזיה סיעודיות, במאמר מידע אחד הכולל סקירה על אופן הבנייה שלהן, סוגי המנחים שניתן להשתמש בהם ואפילו אופן רכישה שיקצר לכם תהליכים ויאפשר לכם להתאים במהירות וביעילות כורסא לנזקקים שתחת חסותכם.

סגנון הבנייה של כורסאות טלוויזיה סיעודיות
כורסאות טלוויזיה סיעודיות נבנות בשיטה שפותחה בדנמרק ושמה הוא Nozak System. סימון שיטה זו בתחום הרהיטים הוא N.S. רהיט שהתברך בבנייה מסוג כזה אינו מוגבל בנשיאת משקלים. הוא יכול לספוג ישיבה מכל בן אדם, גם אם הוא בעל משקל חורג. אותו אדם יחוש כמשקל נוצה, ממש כמו בשכיבה על מזרן לטקס או ויסקו אורתופדי. זהו תנאי סף די מוחלט לכך שכורסא מסוימת תהיה כורסת טלוויזיה סיעודית.

מנחים מגוונים לרגליים, לידיים ולראש
המנחים מאפשרים תזוזה קלה ונוחה של הידיים, הרגליים והראש על גבי הכורסא באמצעות תנועה אלחוטית חשמלית של האחרונה על פי רצון האדם שיושב עליה. בנוסף, הוא נהנה משינוי פוזיציית בסיס הישיבה והמשענת ויכול להיעזר בהן כדי להטות את הכורסא קדימה ולמטה באלכסון על מנת לאפשר קימה נוחה וקלה. באופן זה, ההתנהלות על הכורסא יותר מחלומית, והיא מאפשרת לכם לעשות הכל, להיות בכל תנוחה ולשהות בכל פוזיציה בקלות רבה. כמובן שחוויית הצפייה כאשר יש לכם כורסאות טלוויזיה סיעודיות מסוג כזה לא ניתנת לתיאור במילים מרוב סיפוק.

רכישה פרקטית של כורסאות טלוויזיה סיעודיות
כורסאות טלוויזיה סיעודיות הכי כדאי לרכוש באמצעות הדמיית מחשב של חנות כורסאות חדשות. הודות לה, אינכם צריכים לצאת מהבית אלא יכולים פשוט לבחור דרך המחשב הביתי כשהוא מחובר לאינטרנט את דגם הכורסא המבוקש. עיצוב הכורסא, סוג ההפעלה שלה (אלחוטי או קווי) ופונקציות הישיבה והשכיבה השונות בהן היא ניחנת אומרות הרבה מאד על מידת התאמת הדגם עבורכם. באמצעות הדמיית מחשב ניתן למצוא בקלות את הדגם המיועד ולקבל עבורו הובלה, התקנה והדרכת מוצר בסיומה בביתכם.

נגישות