סלונים מעוצבים

עיצוב מחייב לא מעט שימוש בדמיון, ואכן כשאנו מדמיינים כיצד ניצור או נעצב חדר מחדש, היכן נמקם את הריהוט שבו, ואיזה אביזרים נרצה לכלול בו, אנו נוטים להציב את הכל הדברים הללו כראשונים ברשימה. אולם תוך כדי כך, אנו בדרך כלל שוכחים מנושא אחד חשוב מאוד שאנו חייבים לשים אליו לב כאשר מדובר בנושא של סלונים מעוצבים, והוא הדוגמה הנבחרת עבור הריפוד.

לפגישה אישית עם מעצבת הבית ללא התחייבות

עיצוב יוקרתי המתבטא בריפוד

סלונים מעוצבים הם למעשה השילוב המושלם בין עיצוב מינימליסטי, יוקרה, איכות ונוחות בלתי מתפשרת. במקרה של דיור אינטריוס ישנו גם שימוש בטכנולוגית ה- .N.S שהיא מטכנולוגיות הריהוט המתקדמות בעולם. זוהי טכנולוגיה המעניקה נוחות ישיבה ייחודית המתבטאת בהתאמה למשקל גופו של האדם המתיישב על מערכת סלונים מעוצבים של החברה. התוצאה באה לידי ביטוי בתחושת נוחות וקלילות בעת הישיבה. הטכנולוגיה של חברת Hjort Knudsen מדנמרק משולבת כעת גם בריהוט הזה ומעבירה תחושת נוחות עילאית.
אולם, החשיבה על הנוחות אין משמעה שקיים כאן ויתור על היופי והעיצוב היוקרתי, אלא מדובר במערכת סלונים מעוצבים שיכולים להגיע בכ- 700 גווני, דוגמאות וסוגים של ריפוד, אשר רוב הסיכויים יקלעו לטעמכם האישי.

סלונים מעוצבים – לבחור את הגוון המתאים

לבחירת הגוון של הריהוט בחדר האורחים שלכם קיימת חשיבות מכרעת באשר לגבי מידת השילוב שלו עם יתר רכיבי הסלון. כמובן שתמיד תוכלו להיצמד לגוונים הקיימים בחדר, או לחילופין תוכלו לבחור בצבעים מנוגדים אשר יהוו ניגודיות לעיצוב הקיים. לדוגמה בחירה בריהוט עם גוונים כהים בשעה שכל החדר צבוע בצבעי לבן.
הטעם האישי שלכם, או החלטות העיצוב של המעצב/ת שלכם הם שיסייעו לכם בבחירה הנכונה של סלונים מעוצבים אלו. אבל יש כאן לא רק עניין של טעם, אלא גם של פונקציונאליות. במצבים מסויימים הבחירה בצבע מסויים, או בבד או עור מסוימים יכולים להיות תוצאה של הצורך שלכם בעמידות בתנאי הבית (ילדים, אורחים רבים וכדומה). כך לדוגמה סלונים מעוצבים מעור יכולים להיות אטרקטיביים במיוחד עבור מי שמחפש תנאי עמידות טובים מאחר והם פחות ניתנים לקריעה או פרימה ונשמרים לאורך זמן רב.

בחירה על סמך ביקור באולם התצוגה

כדי להתרשם מהמבחר הרב של סלונים מעוצבים שעומדים לרשות דיור אינטריוס מומלץ לבקר באולם התצוגה ולהתנסות בישיבה על מערכות אלו. כדאי להתייעץ עם המוכרים באולם התצוגה שיכולים להציג בפניכם את המוצר שיתאים עבורכם.

נגישות