סלונים פינתיים

שטח דירה מצומצם בולט במיוחד כשמדובר בסלון שלנו. חדרי המגורים המודרניים הם לב הבתים שלנו. המקום בו אנו מתכנסים לחגוג ימי הולדת, לארח חברים ובני משפחה או לצפות במשחק הגדול עם החבר'ה ועוד. במילים אחרות, הסלון הוא המקום בו אנו מבלים זמן איכות עם מי שאנחנו אוהבים – על אחת כמה וכמה סיבה להפוך אותו לחלל פונקציונאלי ויפה. בעזרת כמה רהיטים שנבחרו היטב וקצת עיצוב חכם, סלון קטן יכול להרגיש נעים, מינימליסטי ופונקציונלי – לא משנה למה אתם משתמשים בו, או מי שבא לדפוק לכם על הדלת. רק שאיכשהו אנחנו תמיד נוטים לפספס את הפינות של החדר, במקום להפוך אותן למה שישלב את הריהוט שלנו באופן טוב יותר. סלונים פינתיים הם תשובה להרבה מאוד חללים, קטנים וגדולים כאחד.

לפגישה אישית עם מעצבת הבית ללא התחייבות

הרהיט הכי חשוב בחדר

הספה היא לרוב הרהיט הגדול ביותר בסלון, ולכן צורתה ומיקומה תורמות לתחושת המרווח. התצורה הנפוצה ביותר שאנו רואים היא של ספה רגילה בת שניים או שלושה מושבים המונחת על קיר. עם זאת, הדבר יכול ליצור בסלון קטן אפקט מסדרון שכבר יגרום לתחושה צרה עוד יותר. מצד שני, ספה פינתית הממוקמת באחת הפינות הרחוקות של החדר כמו שמקובל בסדר של סלונים פינתיים, תיצור פינה נעימה להתכרבל עליה. לא רק זה, היא מושכת את העין באלכסון, כי כאן יהיה הקו הארוך ביותר, מה שיגרום לעינינו להאמין שהחדר גדול מכפי שהוא באמת.
אם תצרפו את תחושת המרחב של סלונים פינתיים לתחושה שמביאה איתה טכנולוגית ה- S.N החדשנית שהיא טכנולוגית ריהוט חדישה מבית Hjort Knudsen הדנית. טכנולוגיה הדואגת להתאים עצמה למשקל גופו של היושב על הספה, כך שגם אדם כבד יחוש בנוח בדומה לאדם קל משקל. תקבלו שילוב מצוין עבור ריהוט חדר האורחים שלכם.

נוחות ויופי ללא פשרות

חברת דיור אינטריורס מעצבת ומייבאת מגוון רחב של סלונים פינתיים. חדרי האורחים שלנו הם הן מבד והן מעור והם מיובאים מאיטליה ומדנמרק.
אנו מתעקשים לתת ללקוחותינו מוצרים איכותיים ונוחים, אך גם אלגנטיים ויפים. בנוסף, אנחנו לא מתפשרים על השירות והאדיבות ללקוח. איתנו תוכלו להתייעץ לגבי כל שאלה ומשאלה. אנחנו נדאג לספק לכם הסברים מקיפים, ולייעץ לכם בהתאם, באופן שעשוי לקלוע לטעמכם האישי, אבל גם לצרכים האמיתיים שלכם מבחינת המיקום והגודל. כי כשמדובר על סלונים פינתיים ואחרים, אנחנו הכתובת עבורכם.

נגישות