שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

סלונים קולקציית צ'סטרפילד – ליהנות מעיצוב אותנטי של פעם

סלונים קולקציית צ'סטרפילד הם סלונים בעלי עיצוב בורגני אותנטי. בשונה מהעיצוב הבורגני המודרני, אשר מבוסס על ספות מלבניות חד ממדיות, כאן מדובר על ספות בעיצוב רב שכבתי: העור של הספה הוא עור תפור אומנותי באמצעות מלאכת מחשבת שנקראת קפיטונז': שזירת כפתורי תפירה על המשענת. בחלק מהדגמים, עץ הספה בולט לשם הצגת מראה מגולף אומנותי מרשים. הסלונים הללו מתאימים להצבה קבועה בלבד. הם לא נפתחים למיטה ומבוססים על רהיטים כבדים.

הסלונים המושלמים לבית האותנטי

אם הבית שלכם הוא בית עץ, או מקום משכן המבוסס על אריחים ואלמנטים חומים ומוזהבים, שילוב סלונים קולקציית צ'סטרפילד יהיה המעשה הנכון ביותר עבורכם. כשהספות תפורות כפתורים ומכילות את גילופי העץ המרשימים, הן מספקות את כל מה שצריך בשביל מרחב עיצובי מושלם וחסר פשרות.

חומרי גלם עמידים בעלי כושר הישרדות גבוה מאד

אחד היתרונות הבולטים ברכישת סלונים קולקציית צ'סטרפילד הוא בעמידות המוצרים. מדובר בספות שיחזיקו מעמד שנים רבות גם אם נעשה עליהן שימוש מאד אינטנסיבי ואפילו הם שהו עליהן רוב שעות היום, רוב תקופת השימוש. איכות העיבוד העורי, בסיס העץ החזק והשילוב ביניהם עושים את שלהם ומאפשרים לספה שלכם להיות מוצקה במיוחד ולספק למשתמש תקופה יפה וארוכה של שימוש פורה.

טכניקה בנייה חכמה ואחראית

עוד יתרון של סלונים קולקציית צ'סטרפילד הוא טכניקת הבנייה. היא לא יוצרת עבור אף משתמש אפקט ערסל באחריות מלאה! כל אדם שיושב על רהיט צ'סטרפילד יחוש כמשקל נוצה; הרהיט לא שוקע, ונושא על גבו בקלות כל אדם. זו תכונה חשובה מאד שחוסכת למשתמש המון בעיות אורתופדיות. תכונה זו נשמרת על כל ספה למשך תקופה ארוכה.

שילוב בכל סלון בית

ל תאמרו לעצמכם "אצלי זה לא אפשרי" כי הסלון קטן. נכון שספות צ'סטרפילד הן בדרך כלל עבות וגדולות, אבל יש קולקציה למידות קטנות המיועדת לסלונים בגודל בינוני קטן. ניתן לבדוק את התאמת הסלון שלכם באמצעות הדמיית מחשב – לרכיבי הריהוט מקולקציית צ'סטרפילד ולמצוא את הפריטים המתאימים עבורו. באמצעות ממשק הדמיה זה ניתן להתאים בנקל את סלון הצ'סטרפילד לחדר שלכם ולגבשו בתוכו ללא קושי.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן