שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

ספות פינתיות

כאשר עולם העיצוב, הפך להיות מפותח יותר, אנו מוצאים היום מערכות ישיבה לסלון במגוון סגנונות וצבעים. היום הספות המוכרות והרגילות, פינו את מקומן לסגנון של ספות פינתיות. יש שיהיו מעוניינים בספות נפתחות שיקנו אירוח נוח לאורחים המגיעים מדי פעם ללינה. שימוש יעיל של בני הבית בכל שעות היום והערב וכן של אורחים המגיעים מדי פעם, תתאפשר עם בגנון של ספות פינתיות. ישנן סגנונות של ספות שהן פינתיות מריפודי בד, עור או בדים שהם נוגדי כתמים. חללים קטנים בסלון הם אידיאלים עבור ספה פינתית שחוסכת במקום. בתים שאין בהם חדרי אורחים, יכולים לרכוש ספה פינתית נפתחת, כך שיוכלו לארח אורחים גם ללילה.

שטח גדול יותר בסלון

זה מה שגורמות לחלל הסלון ספות פינתיות וסלוני עור מעוצבים, במקום הידיות של הספות, הספה היא פתוחה ויכולה להכיל יותר אנשים, כך שהיא תופסת פחות חלל. הצלחת העיצוב בסלון, מושפעת מבחירת ספות ומערכות ישיבה בכלל. הדבר הראשון שבולט בסלון הוא הספה ולאחר מכן, שאר הרהיטים, כמו המזנון ופרטי ריהוט משלימים נוספים. הנוחות מגיעה תמיד לפני העצוב ולכן, שי לבחור ספה פינתית שתהיה נוחה גם לבני הבית וגם לאורחים. אחד מהרהיטים שאנו עשויים בהם ותר שימוש הן הספות, חשוב לרכוש ספות שתהיינה עמידות לשימוש רב ולא נפחד עליהן בכל פעם שנשב עליהן. חומרי הגלם הם הדבר החשוב ביותר שיש לבדוק, היות ואין בכוונתנו להחליף סלון מדי תקופה קצרה. חשוב שכאשר אתם כבר מגיעים לאולמות התצוגה, שבו על הספות ובחנו את הנוחות שלהן, יש לשבת מספר דקות על מנת להבין, אם הן אכן נוחות.

אופנה שכבר קיימת שנים בעיצוב – ספות פינתיות

יש לציין, כי רבים אוהבים את מראן והנוחות של הספות הפינתיות. כבר הרבה שנים, האופנה של הספות האופנתיות קיימת וניתן למצוא בכל שנה דגמים חדשים שכובשים יותר את העיצוב בסלון. יש ספות פינתיות שהן ישרות, עגולות ומודולריות שניתן לעצב כפי ראות עיניכם. בגלל הדגמים הרבים, אתם עשויים להתבלבל, כאשר תיכנסו לאולמות התצוגה, לכן, כדאי כי כבר תגבשו דעה מראש ותצפו במגזינים של עיצוב הבית או באתרי האינטרנט, בהם ניתן למצוא דגמים שונים של מערכות ישיבה וספות פינתיות.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן