פינות אוכל

קניית פינות אוכל חדשות – כיצד עושים זאת נכון? כיצד מתבצעת ההתאמה של פינת אוכל לבית? מהם הדגשים שיש לבדוק בכל דגם של רהיטי פינת אוכל בטרם הקנייה? אם גם אתם מחפשים אחר פינות אוכל מעוצבות המתאימות במיוחד לצרכים שלכם, כאן תוכלו למצוא את כל המידע על הבחירה הנכונה, המדויקת והממוקדת של סט רהיטים חשוב זה.

לפגישה אישית עם מעצבת הבית ללא התחייבות

הכר דגמים של פינות אוכל

פינות אוכל יכולות לשמש מעט דיירים או הרבה דיירים, בעלות התאמה לאירוח מרובה או התאמה פחותה למטרה זו. אם הצרכים שלכם הם צרכי אירוח – מפאת זה שאתם אלו שמארגנים ארוחות חג כל שנה, ומרבים לארח בביתכם, פינות אוכל יוקרתיות המעוצבות במיוחד עבור מטרה זו – מחכות לכם באולמות התצוגה. מדובר בפינות אוכל שהן לכאורה קומפקטיות ולא תופסות מקום, אבל שניתן להרחיב או לקפל את השולחן שלהן בהתאם לצורך. זה יהיה הרבה יותר יעיל מאשר לרכוש שולחן ארוך בגודלו הטבעי, אלא אם כן אתם משפחה מרובת ילדים, ואז זה כמובן הפתרון היחיד המתבקש. מבחינת תרגום המידע לדגמי פינות אוכל, ניתן למצוא פינות אוכל מעץ עם פלטות המתחברות לשולחן בקצוות, פינות אוכל שם שולחנות מתקפלים, ופינות אוכל קטנות וגדולות ללא שינוי גודל או צורה.

חומרי ייצור של פינות אוכל

בדרך כלל, מקובל לרכוש שולחן עץ וכסאות עור, אך לעתים – פינות אוכל יוקרתיות יכילו שולחנות מחומרים אחרים, למשל אלומיניום וזכוכית, או עץ וזכוכית. כדאי להכיר את התכונות של אותם חומרי ייצור על מנת שמה שהכי מתאים לכם יהיה זמין עבורכם. למשל – בפינות אוכל מעץ ודאו שמדובר בעץ עמיד לשינויי טמפרטורה, עם אחריות רבת שנים נגד ריקבון. בפינות אוכל ממתכות שאינן נירוסטה או אלומיניום ודאו שהן לא צוברות חלודה, וכמובן שמומלץ מראש לרכוש פינות אוכל מחומרים לא מחלידים כמו אלו שהוזכרו זה עתה – לא רק מפאת חוסר החמצון, אלא גם בשל עיצובי הבוטיק שניתן למצוא בשולחנות אלו.

התאמת פינות האוכל לבית הלקוח

בהינתן שזו פינת האוכל הראשונה שלכם, לשם כך יש צוות מוכרנים אדיב ושירותי במיוחד באולמות התצוגה: צוות עובדים מיומן שיהיה נכון לסייע לכם לבחור בפינות האוכל שיתאימו באופן אופטימלי לחלל בו תבקשו להציב אותן. הם סייעו ללקוחות רבים להגשים חלום ולרכוש פינת אוכל דקורטיבית, נוחה ונגישה לצרכיהם-הם.

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים פינות אוכל?

אם אתם מחפשים פינות אוכל בנתניה, או בכל מקום אחר לצורך העניין, ואתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מבצעים רכישה נכונה וחכמה, בדקו את הנושאים הבאים:

  • מה גודל החלל הקיים בבית שלכם ומתאים עבור פינת האוכל. הקפידו לבצע מדידה מדויקת ולהשאיר מרווח מעבר, מקום לכיסאות וכו' בכדי להתאים את פינת האוכל הנכונה והטובה ביותר עבורכם.
  • כמה כסאות יהיו בשימוש קבוע? אם אתם משפחה בעלת 8 נפשות המתגוררות כולם בבית, יהיה עליכם לרכוש שולחן גדול יותר מהסטנדרטי והמוכר בעל 6 כסאות.
  • מהו סגנון העיצוב של הבית שלכם ומהו הסגנון שבו תרצו שתהיה פינת האוכל. חשוב לבצע התאמה בינה לבין העיצוב בשאר חלקי הבית כדי ליצור מראה הרמוני ומרשים.
  • מהו חומר הגלם המתאים לכם – האם יש ילדים קטנים בבית ולכן חשוב עץ חזק או שמדובר בזוג מבוגר שעבורו שולחן זכוכית יחזיק מצויין ויראה אלגנטי ומרשים.
  • מה התקציב שלכם – הגדירו זאת מראש בכדי להמנע מפיתויים ורכישה של פינות אוכל יקרות יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם באמת.

שאלות ותשובות על פינת אוכל

על מנת לבחור פינות אוכל בצורה יעילה, שלא תצטערו בעתיד חשוב לזכור כמה כללים – בדקו האם מקבלים אחריות על המוצר שרכשתם, בדקו שהמוצר מוכן מחומרי גלם איכותיים המבטיחים עמידות לטווח ארוך, נסו לקרוא קצת באינטרנט ולהבין יותר לעומק והתייעצו עם חברים או מכרים.

היום ניתן למצוא סוגי פינות אוכל רבות מסוגים שונים. פינות אוכל המתאימות לצרכים שונים כגון ארוחה גדולה עם אורחים או סתם נשנוש זריז. פינות אוכל כגון פינת אוכל נפתחת, פינת אוכל עגולה, פינת אוכל מרובעת ופינת אוכל מעוצבת.

דיור אינטריורס, כבר למעלה מארבעה עשורים מתמחה בעיצוב וייבוא של מערכות ישיבה, פינות אוכל, כורסאות טלויזיה ועוד. כורסאות טלויזיה ומערכות הישיבה של דיור אינטריורס כוללות את טכנולוגית ה- N.S מדנמרק, המתקדמת והחדשנית בעולם.

נגישות