שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

ריהוט יוקרתי

מחפשים ריהוט יוקרה לבית/למשרד?

אין קשר לגיל של אנשים שמעוניינים לרכוש ריהוט יוקרתי. ישנם משפחות צעירות שיש להן ילדים קטנים והן מעוניינות כי ביתם יהיה מטופח ומסוגנן, אלה, יעדיפו לרכוש ריהוט יוקרתי, אך יתחשבו גם בפרקטיות וגם בעיצוב של הסלון, חדר השינה, פינת האוכל וכדומה. בחירת ריהוט, זה אינו עניין של מה בכך. ניתן למצוא הרבה דגמים ובמגוון סגנונות ובדי ריפוד או חומר גלם של ריהוט יוקרתי שיכולים להתאים לכם. רהיטי יוקרה, אינם ניחנים במחיר שלהם, כי אם באיכות ובגימור שלהם. החומר הרצוי ביותר עבור רהיטים איכותיים ויוקרתיים הינו העץ המלא כמובן שמחזיק זמן להרבה שנים. חשוב להתאים את גווני העץ בחללים השונים אותם אתם מעוניינים לרהט בריהוט איכותי, יוקרתי ומעוצב, כך שתהיה הרמוניה ואחידות.

מראה מודרני? קלאסי? או אולי עתיק?

בכל הסגנונות הללו, ניתן למצוא ריהוט יוקרתי, אשר מיד רואים כי הוא איכותי. יש לקבל המלצות בדבר החנות או היצרנית של הרהיטים היוקרתיים שברצונכם לרכוש. חשוב כי הריהוט יהיה עמיד ולא תצטרכו להחליף אותו כעבור שנה, היות והוא היה עשוי מחומר גלם זולים שמיד ניחן בהם הבלאי. יש לוודא, כ הריהוט הינו בעל תו תקן ישראלי ויש לכם אחריות עליו מהחברה או החנות מהן רכשתם את הריהוט. יש לציין כי האופנה בריהוט, משתנה כל 4-5 שנים ולכן מי שמעוניין להחליף רהיטים יוכל לעשות זאת, אך ישנם רהיטים קלאסיים שתמיד יהיו אופנתיים ומי שמעוניין במראה הקלאסי, זה יכול להיות בהחלט שיקול נכון.

מותגים או ריהוט יוקרתי?

יש כאלה שחושבים כי מותג של רהיטי סלון, הופך אותו להיות ריהוט יוקרתי, אבל זה לא בהכרח. ניתן למצוא איכות בחומר, בגימור בבדי הריפוד. מי שהוא צרכן חכם, יכתת את רגליו ויחפש גם באינטרנט ריהוט יוקרה, לגבי מבצעים של סוף השנה שבה מחליפים הרבה פרטי ריהוט, לרגל הגעת קולקציית הריהוט החדשה. זו הזדמנות פז להרבה אנשים שגם כך ההתנהלות היום יומית מהבחינה בכלכלית קשה עליהם, במיוחד בימינו, כאשר יוקר המחיה הוא גבוה ורבים אינם מעוניינים לוותר על איכות החיים והנוחות בביתם. ישנן דרכים רבות למצוא את היוקרתי, האיכותי והכל במחיר סביר ולרהט את הבית והסלון בריהוט יוקרתי במגוון סגנונות עיצוב.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן