שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

ריהוט לבית

אם אתם מעוניינים לרכוש ריהוט לבית, לפעמים אנו חושבים, שמדובר על רהיטים יקרים שלא נוכל לרכוש. היום הביקוש לריהוט מעוצב הוא רב ולכן, ניתן למצוא מגוון רב של חנויות רהיטים שבגלל התחרות ביניהן, ניתן למצוא מחירים סבירים. מי שמעוניין ריהוט לבית במבצע, יוכל גם למצוא כאשר ישנה החלפה של קולקציות או לחלופין, לרכוש ריהוט מתצוגה, כך שההבדל במחיר יהיה משמעותי. חשוב להשקיע בריהוט שישרת אותנו כמו למשל התחזוקה של הריהוט, אם יש אפשרות להוציא את הריפוד ולכבס אותו. במידה ויש ילדים קטנים בבית, חשוב כי תהיה דרך קלה לנקות את הריפוד.

בדי וסוגי הריפוד בריהוט לבית

חשוב לדעת אילו בדי ריפוד יש לבחור, עבור ריהוט לבית, למשל אם ישנם חיות מחמד, כדאי, כי ריפוד עור לו תהיה הבחירה שלכם, שכן הוא יתבלה מהר מאוד. מדובר על ריהוט, שאין מחליפים כמו כלי מטבח, הריהוט, אמור לשרת אותנו למשך שנים רבות ולכן, יש לרכוש אותו מחברות או חנויות רהיטים ידועות, אשר נמצא בהם צוות מיומן שיוכל לייעץ לכם, על פי אורח החיים שלכם איזה סוג של ריהוט ובדי ריפוד, יהיו האידיאליים עבורכם. בחללים קטנים למשל, יש לרכוש סלון פינתי, כך שינצל את החלל ויהיו בו מספיק מקומות ישיבה לכם, לבני הבית ולאורחים המגיעים אליכם. ישנם אנשים, אשר רוכשים שתי מערכות ישיבה, האחת לאירוח והשנייה לבני הבית, הכל תלוי כמובן בגודל החלל.

פינות אוכל – אילו כדאי לרכוש?

פינת אוכל הם הרהיטים החשובים בהרבה בתים, שכן גם אנו יושבים לאכול יחד עם המשפחה ואנו נוהגים לארח אנשים בחגים ואירועים שונים. יש לתכנן את כמות האנשים שאתם בדרך כלל מארחים ולהתאים את פינת האוכל לחלל. ניתן למצוא שולחנות נפתחים, כך שגודל פינת האוכל בזמן האירוח, יהיה גדול יותר ותוכלו לארח בנוחות., כך לגבי כל ריהוט לבית שברצונכם לרכוש. חשוב כ חומרי הגלם של הרהיטים השונים, יהיו עשויים מחומרי גלם איכותיים, מה שישרת אתכם לזמן ארוך. ניתן למצוא מבצעים רבים ואם אתם רוכשים מגוון של ריהוט, תוכלו אף לקבל הנחה משמעותית שבסופו של דבר תשתלם לכם.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן