שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

התרווחו לכם בסלון הבית

הסלון הוא מבין החדרים המרכזיים ביותר בכל בית. מדובר במקום שבו כל הדיירים ובני המשפחה מתקבצים יחדיו ונהנים מזמן איכות משותף, ומדובר במקום שבו כולם ככולם נרגעים ומתרווחים בנחת אחרי יום מתיש, או כשהם ביום מנוחה מרגיעה ושליו. לא בכדי שרבים מאיתנו שמים את הדגש על בחירת הפריטים העיצוביים כמו גם הרהיטים השונים המעטרים את הסלון. עליו להותיר בנו תחושת נחת, הרמוניה ושלווה, ועל-כן בהחלט מגיע לחלל הבית את מלוא ההשקעה.

בחירת ריהוט נכונה

אחד מן הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הוא את בחירת הרהיטים שיעטרו את סלון הבית. כך למשל, האם כדאי לרכוש כורסת טלוויזיה או שמא ספה? או שמא לבחור שילובים בין מגוון מערכות ישיבה? בטרם הגיעכם אל חנות הרהיטים, מומלץ בחום לבצע מדידות קודמות ולהגיע כשאתם סמוכים ובטוחים בכל הרהיטים השונים שיכולים להיכנס ולא לגזול יותר מדי מחלל הסלון. זכרו כי סלון צריך להקנות תחושה מרווחת ולא חונקת יתר על המידה. אלו לא רק הרהיטים שמקנים לנו את הנוחות המירבית, אלא גם האווירה הכללית. הצוות המיומן של דיור אינטריורס ישמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם ייעוץ מקצועי ואדיב. צעד אחר צעד נסייע לכם בבחירת הרהיטים המתאימים ביותר ונבצע התאמות דקורטיביות לשביעות רצונכם!

חשבו גם על אירוח

מטבע הדברים שסלון הבית צריך להיות מתאים גם לאירוח של מספר רב של משתתפים. מסיבה זו, אנו ממליצים בחום ללקוחותינו לנסות ולקחת פרמטרים שכאלו בחשבון בזמן תכנון עיצוב הסלון מחדש. האם הריהוט מתאים גם להוספת כיסאות סביב השולחן? האם כל הנוכחים ירגישו בנוח לשבת בכל אזורי הספה? או שמא יהיו מי שירגישו שהם נדחקים? לפעמים ישנם פתרונות עיצוביים קטנים ופשוטים שיכולים לעשות את כל ההבדל. בכל מה שנוגע לעיצובים, מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע אשר ידעו כיצד לערוך את ההתאמות המושלמות לסלון מושלם!

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן