כורסאות טלויזיה הרמה LIFT UP

אנו יכולים להבטיח לך את הכורסאות הרמה החשמליות הטובות ביותר בארץ ובאירופה.

עכשיו דגמי 2023 במחירים מיוחדים!

איך לבחור כורסת טלויזיה המדריך המלא

לייעוץ והתאמת כורסת הרמה המושלמת עבורכם
כורסאות טלויזיה הרמה DIUR INTERIORS - דגם 4939 Lift Up

כורסאות טלויזיה הרמה DIUR INTERIORS
דגם 4939 Lift Up

כורסאות טלויזיה הרמה DIUR INTERIORS - דגם 4908

כורסאות טלויזיה הרמה DIUR INTERIORS
דגם TORINO 4907

כורסאות טלויזיה הרמה 160 ק"ג DIUR INTERIORS
דגם 4308

כורסאות טלויזיה הרמה DIUR INTERIORS - S - M - L

כורסאות טלויזיה הרמה DIUR INTERIORS - S - M - L

עכשיו דגמי 2022 במחירים מיוחדים!

איך לבחור כורסת טלויזיה המדריך המלא

כורסאות טלויזיה הרמה DIUR INTERIORS - דגם 4907 Lift Up

כורסאות טלויזיה הרמה DIUR INTERIORS
דגם 4907 Lift Up

כורסאות טלויזיה הרמה

כורסאות הרמה / כורסאות טלויזיה הרמה הם פתרונות אידיאליים לכל מי שמתקשה לעבור מתנוחת ישיבה לעמידה בגלל בעיות ניידות או שיווי משקל. עם זאת, היתרונות שכורסאות אלו מקנות חורגים הרבה מעבר לסיוע פשוט בישיבה וקימה. אילו יתרונות יש להן ומה הופך אותן לכורסאות שגם אתם עלולים לרצות לשבת עליהן, גם אם אתם לא צריכים אותם מבחינה רפואית.

ההבדל בין כורסא כזה לכורסא רגילה

ההבדל בין כורסאות רגילות לבין כורסאות הרמה / כורסאות טלויזיה הרמה הוא שהן מכילות מערכת הרמה עוצמתית, אשר דואגת לאפשר שכיבה מלאה והגעה למצב של "ZERO GRAVITY" כלומר אפס משקל, מצב המקל מאד על כאבי גב צוואר וברכיים.
כורסאות הרמה / כורסאות טלויזיה הרמה מאפשרות הרמת רגליים גבוהה מאד מתוך מטרה להקל על בעיות ברכיים, ולאפשר זרימת דם קלה. בנוסף, כל כורסא הופכת לכסא גלגלים נייד. למרות המראה הדקיק שלהן כל הכורסאות מגיעות עם מנועים חזקים המסוגלים להרים 120 ק"ג וישנן גם כורסאות המותאמות ל 160 ק"ג.

כורסאות הרמה / כורסאות טלויזיה הרמה של דיור אינטריוס מה מיוחד בהן

ניתן להשיג כל דגם של הכורסאות הללו במידות SMALL EDIUME LARGE ובכך להשיג התאמה מדויקת ב 100% למשתמש. מדובר בכורסאות מאד מינימליסטיות מדויקות ואלגנטיות. ברוחב של כ 75 ס"מ ובעומק של כ 85 ס"מ. המגיעות עם שלושה מנגנונים נפרדים, ובכך הן שונות מכורסאות הרמה רגילות.
תכונה נוספת ויוצאת דופן היא שאלו הן כורסאות הרמה / כורסאות טלויזיה הרמה היחידות בארץ שהן בעלות ראשיה מתכוננת המאפשרת למשתמש בהן צפיה בטלוויזיה באופן הנוח ביותר ובכל מצב, כולל מצב שכיבה. יתרון נוסף של הראשייה המתכוננת הוא שהיא מאפשרת הקלה משמעותית מאד בכאבי הצוואר למי שזקוקים לכך.
כורסאות הרמה / כורסאות טלויזיה הרמה זמינות במגוון גדלים וסגנונות, עם תכונות אופציונליות רבות. ועם בדי ריפודי עור שונים ומגוונים.

שליטה מרחוק ללא כבלים

את כורסאות הרמה / כורסאות טלויזיה הרמה של דיור אינטריוס ניתן להניע באמצעות שלט Wireless כלומר ללא כבלים. אלו הן הכורסאות היחידות עם התקן הגבוה SB, והן מבטיחות נוחות מקסימאלית בישיבה לטווח ארוך. הכורסאות הללו זכו בדירוג גבוה מאוד (9.8) בגוגל, וכן גם בפייסבוק (9.4).
כורסאות הרמה / כורסאות טלויזיה הרמה מאפשרות יותר משכיבה בזמן הצפייה בתוכניות הטלוויזיה האהובות עליכם. בין אם אתם אוהבים להשתמש במחשב או בטלפון, לקרוא ספרים או מגזינים, או לעסוק במספר פעילויות פנאי אחרות.

שאלות ותשובות על כורסאות הרמה

על מנת לבחור כורסאות הרמה בצורה נכונה ומושכלת, שלא תצטערו בעתיד חשוב לבדוק כמה כללים – כגון – האם מקבלים אחריות על המוצר שרכשתם, בדקו שהמוצר מוכן מחומרי גלם איכותיים המבטיחים עמידות לטווח ארוך, נסו לקרוא קצת באינטרנט ולהבין יותר לעומק והתייעצו עם חברים או מכרים.

היום ניתן למצוא סוגי כורסאות הרמה רבות מסוגים שונים. כורסאות הרמה המתאימות לצפייה בטלוויזיה או סתם מנוחה בסלון, כורסאות נפתחות, כורסאות מתכווננות, כורסאות רביצה ועוד דגמים רבים. כורסאות הרמה נבחרות גם בהתאם לחדר אליו הן מיועדות.

דיור אינטריורס, כבר למעלה מארבעה עשורים מתמחה בעיצוב וייבוא של מערכות ישיבה, סלונים, כורסאות הרמה ועוד. כורסאות טלויזיה ומערכות הישיבה של דיור אינטריורס כוללות את טכנולוגית ה- N.S מדנמרק, המתקדמת והחדשנית בעולם.

נגישות