שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

כיצד תבחרו כורסאות טלוויזיה? מאמר מומחים

כורסאות טלוויזיה נהוג לבחור על פי קריטריונים עיצוביים, לצד עקרונות של נוחות ואיכות. כורסא נוחה היא לא כורסא שיש בה אפקט ערסל שקוע, אלא כזו שמספקת יציבות ותמיכה מלאה בכל משקל ובכל צורת ישיבה או רכינה. כורסאות טלוויזיה שיש בהן טכנולוגיה כמו Nozak System מדנמרק מבטיחות כי זו תהיה חוויית המשתמש. טכנולוגיה זו, אשר נהוג לבטא אותה בקיצור N.S, דואגת לכך שכל מי שמשתמש בכורסה חש ביציבות ומרגיש כי משקל גופו קל ופשוט לנשיאה על ידי הרהיט. בפועל, הרהיט קשיח אבל לא שוקע, אלא מאפשר גם מרקם נעים וגם יציבות מלאה. ומה עוד חשוב לדעת לפני שבוחרים כורסאות טלוויזיה?

מנחים וזוויות ישיבה

זווית הישיבה האופטימלית צריכה להיות מבוססת על 2 רגליים על הקרקע, ללא מגבה וללא מצמד. זה לא קורה בכורסה שמדדתם? סימן שהיא גדולה לכם. בחרו בדגם אחר בו 2 רגליכם נמצאות על הקרקע. בנוסף, אם זו כורסה עם משענת מתכווננת, בדקו שבמצב של חצי שכיבה (ישיבה של 130-140 מעלות, מנח אמצע הרגליים (הברכיים) גבוה ממנח האגן על מנת לאפשר זרימת דם הפוכה.

חיבורי חשמל נכונים

כאשר הכורסה ממוקמת בצד החדר, ליד קיר עם שקעי חשמל, ניתן לבחור בדגם עם חיבורים. כאשר הכורסה ממוקמת במרכז החדר, חשוב לדאוג שהיא תהיה Wireless, ללא חוטים, כשהיא מתקשרת עם משדר שמחובר לחשמל מרחוק. כורסאות טלוויזיה מסוג זה יגיעו עם חיישנים מובנים במקום חיבורי חשמל, אשר מתקשרים עם המשדרים לצורך הפעלת ממשקיהן האלקטרוניים.

עיצובים וחומרי גלם נדרשים

אם אתם מורגלים בישיבה על כורסאות טלוויזיה מבד, מומלץ להתמקד בהסדרתן גם כעת, ואם כורסת עור הן שמועדפות לדידכם, התרכזו סביבן. חשוב לבחור בעיבוד המתאים לכם, עור חלק או עור מחוספס דמוי פרווה, בד אריגים או בד דמוי עור. חשוב לבחור בעיצובים שמתאימים לסלונכם. אם יש ספות בבית, הן יכולות לשמש לכם כמקור השראה עיצובי, ואם לא – הארונות, צבעי הקירות ויתר התשתיות שנמצאות בחדר ישמשו לכם למטרה זו. חשוב לבחור כורסאות טלוויזיה שיתמזגו יפה עם מראה החדר ויצרו בו אווירה עיצובית יפה, עקיבה ונעימה למראה.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן