שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

כל מה שרציתם לדעת על מערכות ישיבה פינתיות

מערכות ישיבה פינתיות מאפשרות לתכנן סלון בו הרהיטים מוצבים בפינת החדר. מי זקוק לתכנון פינתי של סלון ביתו? מהם היתרונות שתכנון זה מספק לדיירים? כיצד ניתן לקדם את עיצוב חדר הסלון באמצעות עיצוב זה? כל מה שרציתם לדעת על עיצוב סלון באמצעות מערכות ישיבה פינתיות – במאמר מידע אחד. קריאה מהנה!

במצבים הבאים מומלץ לתכנן את הסלון בפריסה פינתית

כאשר החדר קטן, כלומר אינו עולה על 20 מ"ר, וכל ס"מ במרחב קובע, הדרך ליצור בו ריווח היא למקם את הרהיטים בפינה. בדרך זו, החלק ה- "כבד" של הציוד בסלון ממוקם בצד, מה שמפנה מקום ממול להצבת מזנון, טלוויזיה ומדפים. בסלונים גדולים בהם הרצפה נדרשת להבלטה, בשל היותה אומנותית, מבוססת על אבן מסותתת נדירה, דקים או פרקט מהודר, נהוג למקם גם כן את הסלון בפינה. מערכות ישיבה פינתיות במצב כזה מפנות את מרחב הרצפה ובכך הופכות אותו למשתתף פעיל בעיצוב הסלון.

מבנה מומלץ של מערכת ישיבה פינתית

מערכת ישיבה פינתית תורכב בדרך כלל מ- 2 ספות ולעתים מ- 3. הרציונל הוא שהספה המרכזית מחוברת לספה האנכית בפינה של החדר. בחלק מהדגמים, ניתן לפרוס את משענת הספה המרכזית למיטה ולהשתמש בספת המשנה כבסיס המשך למזרן שנוצר. בדרך זו ניתן להפוך את הסלון לחדר הלנה ביתי נוסף.

תכנון אורתופדי נכון של המזרן

מערכות ישיבה פינתיות איכותיות חייבות להיות מתוכננות באופן אורתופדי כדי לאפשר ישיבה בטוחה, ללא חשש מבעיות גב ושכמות. ספות כאלו לא רק שלא יוצרות אפקט ערסל שוקע, הן גורמות לכל משתמש לחוש שהן נושאות אותו בקלות ולא סוחבות אותו בקושי. טכניקת הבנייה N.S תוצרת דנמרק מאפשרת בדיוק את התמורה הזו. כל ספה יכולה לשאת כל אדם ולהסב לו תחושת ישיבה מענגת במיוחד אשר מותאמת למשקל גופו.

עיצוב מומלץ למערכת הישיבה

העיצוב צריך להתבסס על הדקורציה בסלון שלכם. אם אין בו רהיטים, ומערכת הישיבה מהווה את הסט הראשוני שלהם, חשוב לבחור אותה בהתבסס על תכנון דקורטיבי עם סגנון עיצוב ייחודי: כפרי או בורגני, המבוסס על צביון מודרני או אותנטי, לבחירתכם.

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן