שירות לקוחות:

077-8051240

מכירות:

077-8037601

גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה.
מוזמנים לבקר אותנו באולם התצוגה!
700 מ"ר של ריהוט מעוצב ואיכותי.

שירות לקוחות:

שירות לקוחות

שירות לקוחות:

מכירות

סלונים מעוצבים – כך תסדירו אותם נכון

מעוניינים לדעת כיצד להסדיר סלונים מעוצבים? במאמר זה נספק את כל המידע המבוקש על עיצובם של החדרים החשובים בבתים שלכם – חדרי האורחים. המאמר שלפניכם יחלוש על כל מה שצריך לדעת כדי לעצב את סלון הבוטיק שלכם: בחירה פונקציונאלית של הרהיטים, בחירת העיצוב שלהם ולימוד טקטיקות עיצוב ידועות למעטים עם האמצעים הקיימים בחדר זה.

בחירה פונקציונאלית של הרהיטים

על מנת לבחור את הרהיטים שלכם בהצלחה, אתם צריכים להיות בקיאים בסוגי חומרים עבורם. סלונים מעוצבים מגובשים בדרך כלל בספות בד, בד דמוי עור או עור אמיתי. אנו ממליצים תמיד לבחור את חומר הייצור בו אתם רגילים להשתמש ושדרכי התחזוקה והשימור שלו ידועות לכם בצורה הטובה ביותר. לחילופין, ניתן לבקש הדרכה בשימור ותחזוקה של חומר ייצור חדש להתנסות ראשונית. אנו ממליצים לבדוק שהרהיטים בנויים נכון מבחינה אורטופדית, לא שקועים, מפולסים היטב ומסוגלים לשאת כל מי שיושב עליהם גם אם הוא כבד משקל – כמשקל נוצה. זה מה שצריך לאפיין רהיט חדש המיועד לסלון.

בחירה עיצובית של הרהיטים

סלונים מעוצבים במגוון רחב של דרכים. ניתן לגבש סלונים מעוצבים באופן כפרי או אותנטי ולחילופין, בסגנון עכשווי על טהרת הגוון הלבן והבהיר. ואולם, לא רק הגוון הוא מי שמספק את האמירה בסלונים שלכם. בדרך כלל, עיצוב אותנטי מגיע עם ספות תפורות היטב בסגנונות אומנותיים של העבר, קפיטונאז', בד כרית וכד', בעוד בסגנונות המודרניים העיצוב יהיה חלק, חד שכבתי ובקיצור – מינימליסטי. הבחירה כיצד יגובש אופיו הדקורטיבי של הסלון בידכם.

טיפ חשוב לעיצוב הסלון

כאשר אתם מעוניינים להבליט את הרצפה כחלק כולל מעיצוב הסלון שלכם, מומלץ למקם את הרהיטים בפינה. סלונים מעוצבים, במקרה זה, יידרשו לבחירה מתוך מחלקת מערכות ישיבה פינתיות. בדרך זו אתם מגבשים ספה פינתית שמאפשרת לכם למקם משמאלה ומימינה ספות בקו ישר וליצור פינה עם רהיטים. החלק המרכזי של הסלון יפונה לטובת הבלטת הרצפה. דרך זו נכונה גם עבור מי שמחפש לחסוך במקום מפאת גודלו הקטן של החדר. בואו להגשים סלונים מעוצבים במגוון דרכי עיצוב ייחודיות בחנות רהיטים חדשים ולגבות אותם במערכות ישיבה, שולחנות, מזנונים ומדפים מעוצבים!

דיור לוגו
דיור אינטריורס

אנו דוגלים בשירות איכותי ואדיב ללקוח. תוכלו להתייעץ בכל שאלה ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינת טעמכם האישי והן מבחינת הגודל המתאים לכם. המקצועיות של דיור אינטריורס באה לידי ביטוי באיכות, בייחודיות ובמגוון הרב של מערכות הישיבה תוך ליווי אישי וסבלני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
הצעת מחיר
אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן