סלונים עם טכנולוגיית ה-N.S

טכנולוגיית ה-NOZAK SYSTEM תאפשר לכם לדלג על נוח/לא נוח, קשה/רך לי. הטכנולוגיה הזו החדשנית, תאפשר לכם להרגיש חווית ישיבה אחרת. 

טכנולוגיית ה-N.S מתאימה עצמה למשקל הגוף, כך שאדם כבד ירגיש ישיבה זהה לאדם קל משקל.

הסלונים היחידים בארץ עם טכנולוגיה זו מיובאים בלעדית על ידי דיור אינטריורס

Hjort Knudsen מדנמרק שבכורסאות הטלויזיה שלהם ישנה הטכנולוגיה המתקדמת בעולם הטמיעו אותה גם בסלונים.

העיצוב החדשני, הקווים המינימליסטיים אך היוקרתיים, אין ספק שהם בולטים בייחודם. 

אפשרות אין סופית לעיצוב. כל סלון אפשרי בפינתי, 3+2 וספה ארוכה. לכל דגם אפשרויות אין סופיות למידות. 

מבחר של כ-700 בדים ועורות.

 

NILS
1846 LOUISE
AGORA
2620 FREGA
1883 ADELENA
FASHION
1844 VOYAGE
2620 FREGA EXTRA
FRANCHESKA EXTRA
1883 ADELENA EXTRA
2220 CECILE EXTRA
2220 CECILE
JULIETA
ONDA
2663 CALINERO
2600 LINEA COMFORT
265 RENE
JULIAN EXTRA
CHESTERFIELD QUEEN
CHESTERFIELD ARM CHAIR
QUEENTA
231 AURORA EXTRA
JULIAN
112 AMANDA
ISABELLA
MARTA
112 AMANDA
BRUXEL
2600 LINEA EXTRA
AVENZO
2430 PERLA
SPIDER
ALBA
MONZA
2250 ROXANA PLUS
IVANKA
AURORA
1846 LOUISE EXTRA
ROMEO
2250 ROXANA
2600 LINEA
FRANCHESKA
1844 ROZITA
FRANCHESKA COMFORT
2254 BONITA

מיקום מערכת הישיבה בסלון – המפתח להצלחת העיצוב

מערכת ישיבה מורכבת מסט של ספות, כורסה ושולחן סלון נמוך. ניתן למקם את מערכת הישיבה הזו בפינת החדר או במקביל לקירות. כשאתם מטמיעים אותה בפינה אתם משיגים 2 תמורות חשובות: הבלטת הרצפה בחדר והקצעת מקום רבה למזנונים ומערכות אחסון, שעה שפינת הישיבה ממוקמת בצד החדר. לכן, סלונים פינתיים מומלצים בשני מקרים: כאשר אתם רוצים לבסס את הבית שלכם על פתרונות אחסון מרובים, וכאשר אתם מבקשים להבליט את אריחי הרצפה, שכמובן צריכים להיות מלוטשים ומיוחדים בעיצובם ובסוג החיפוי שלהם. במקרים בהם התמורות הללו אינן בראש מעייניכם, טוב תעשו אם תבחרו סלונים מעוצבים מקבילים לקירות, ולא בפינת החדר.

שילוב בין סלון יוקרתי לפתרונות אחסון מתאימים

בין אם אלו סלונים פינתיים ובין אם הם סלוני קיר, מאד חשוב שיהיה קשר בין רכיבי הישיבה לרכיבי האחסון. אם התשתית של החדר היא תשתית עץ או תשתית חומה אחרת, מבוססת גרניט פורצלן או טראסו חום, חשוב שגם רכיבי האחסון וגם רכיבי הישיבה יהיו חומים וישתלבו במרחב באופן תקני. אם אלו סלונים מעוצבים מודרני, ומבוססים על צבעים כמו לבן וכחול, מומלץ שגם הריהוט והמזנונים עבור סלונים מעוצבים אלו יהיו דומים.

התאמת עיצוב הסלון לגודלו של החדר

אם חדר הסלון שלכם קטן ומוגבל בשטח, חשוב לבחור רכיבי ישיבה, וגם רכיבי אחסון בעלי משקופים ופרופילים דקים, ידיות טלסקופיות זעירות, ומדפים דקים על מנת להימנע מהטמעת רכיבים גדולים ובולטים מדי ביחס לגודל. אם החדר גדול ורחב, ישנה חשיבות להטמעת רכיבי ישיבה ואחסון בולטים בעלי נוכחות משמעותית.

דיור אינטריורס – סלונים מעוצבים בהתאמה אישית

בחברת דיור אינטריורס ניתן לעצב סלונים מעור, או סלונים מבד לבחירתכם. מאד חשוב להשקיע בעיצוב הסלון על מנת להטביע את חותמו על הבית כולו. בחברת דיור אינטריורס יסייעו לכם לגבש נוסחה דקורטיבית מתאימה לביתכם. החברה משווקת דגמי סלונים מעוצבים מכל הסוגים, אותם ניתן לבחור בנקל מקטלוג מחשב או דרך אולמות התצוגה.

למה כדאי להשקיע ברכישת סלונים יוקרתיים?

מה שמאפיין סלון יוקרתי הוא לא רק המחיר, אלא הרבה מעבר. סלונים יוקרתיים הם רמת גימור, איכות חומרי הגלם, סגנון העיצוב, השקעה בפרטים הקטנים, עמידות ועוד. נכון, תג המחיר יהיה בהתאם, אך אתם מקבלים תמורה למחיר.

רבים תוהים האם שווה להשקיע בסלון יוקרתי או לא, והאם ההוצאה משתלמת, ובכן, אנחנו כאן כדאי לענות על התשובה.

אם אתם רוצים לרכוש סלון שיחזיק מעמד אצלכם בבית למשך זמן רב, ואם אתם רוצים להשקיע ברכישה של ריהוט שישמש אתכם במשך שנים ויראה טוב גם לאחר זמן רב, סלונים יוקרתיים הם התשובה. לטווח ארוך, זה הרבה יותר משתלם מאשר לרכוש סלון זול שתצטרכו להחליף כל שנה מחדש בשל בלאי ומראה מיושן בתוך זמן קצר.

עיצוב הסלונים בבית הם המפתח להצלחת תהליך העיצוב של הבית. חדרים אלו מעבים את כל הנתונים של כרטיס הביקור בתחום העיצוב הפנימי שלו. על כן, השקעה בסלונים חדשים ואיכותיים היא השקעה ברוכה, שתבטיח לכם שנים רבות מאד של בית מעוצב, מפואר, וכזה שייצג אתכם במלוא הכבוד הראוי. כשאתם בוחרים סלונים מעוצבים, עליכם לשים לב לכמה נקודות חשובות. 

ראשית כל, מיקום מערכת הישיבה יכול להתממש בפינה או במקביל לקירות. שנית, עיצוב מערכת הישיבה והמזנונים צריך להיות מתואם זה לזה ולהתאים לאופן בו גובשה תשתית החדר. שלישית, חשוב מאד להיעזר בפרספקטיבה ולבחור כל רהיט ביחס לגודלו של חדר הסלון. מיד ניגע בשלושת הנקודות הללו בהרחבה.

נגישות