עיצוב סלונים – כך תעשו את זה נכון

הקודם
הבא

מעוניינים לדעת כיצד לגבש סלונים ביתיים מן המעלה הראשונה? במאמר זה אנו מביאים לכם את האינפורמציה החשובה ביותר בנושא. מי שיעיין במאמר זה יידע בדיוק מה לעשות כדי להשית בחדר האורחים המיועד את העיצוב המושלם לסלונו. המאמר יחלוש על מספר נושאים חשובים הנוגעים לעיצוב המוצרים השונים, תכנונם מבחינה מבנית והמלצה על מקום רכישה מהמובילים בישראל.

גיבוש מבנה המוצרים השונים בסלון שלכם

סלונים ניחנים בשני סוגים עיקריים של תשתיות להן יש לגבש מבנה מוגדר: מערכת הישיבה והמזנון. מערכת ישיבה עשויה להיות פינתית או קווית, כזו שמונחת באופן חד ממדי לצד אחד הקירות. היתרון של מערכת ישיבה פינתית בא לידי ביטוי גם בחיסכון במקום וגם בהבלטת המרצפות שלכם כאמצעי עיצובי המשפיע על מראה הסלון. היתרון של הסלון הקווי הוא מרכוז הרהיטים והפיכתם לנושא המרכזי שבעיצוב הסלון. הבחירה היא כמובן בידכם. אנו ממליצים לבחון היטב את גודל הסלון ואת ממדי השטח השונים של הלוקיישנים הפנויים שמיועדים עבור סוגי הרהיטים המבוקשים, ולהחליט בהתאם לממצאים.

גיבוש עיצוב רהיטי הסלון והתקני האחסון שלו

עיצוב מוצרי הסלון עשוי להתהוות או בדרך מודרנית של מינימליזם דקורטיבי, ללא ידיות פרזול על המזנונים וללא עץ חשוף על גבי הספות והכורסאות. מנגד, ניתן לגבש עיצוב עתיק בו ניתן להבחין בידיות פרזול אותנטיות על גבי המזנונים ובמערכות ישיבה עם עץ חשוף ומגולף באופן אומנותי. בדרך כלל הזיקה לבחירת הצבע זהה. בעוד צבעים בהירים לספות, כורסאות ומזנונים מעידים בדרך כלל על כוונה לממש דקורציה מודרנית, בחירה בגוונים חומים מעידה על משאלת הלב לגבש עיצוב כפרי או בורגני עתיק. על מנת לגבש כהלכה את העיצוב, עליכם להתעמק גם בנושאי פרספקטיבה, למשל באופן בחירת עובי הרהיטים והמזנונים. מומלץ להקפיד על עובי דק כאשר מדובר על סלונים קטנים ועל עובי עבה בגדולים על מנת להתאים לחדר מבחינה ויזואלית.

תכנון סלונים בהתאמה אישית בדיור אינטריורס

בדיור אינטריורס קל לתכנן ולעצב את סלוניכם. המבחר גדול ואפשרויות העיצוב מרובות. החברה מעסיקה יועצי עיצוב מן המעלה הראשונה שיוכלו לסייע לכם לקבל החלטות נכונות ומושכלות. בחברה זו תוכלו ליהנות ממבחר רהיטים סלוניים עשיר מטובי העורות והבדים וליהנות משולחנות סלון ומזנונים מן המעלה הראשונה, המבוססים על מיטב העצים. אם אתם מחפשים איכות, סלונים של דיור אינטריורס יספקו אותה עבורכם ויביאו להנאה צרופה שלכם בעת בילוי בחדר האורחים הביתי לעתיד.

נגישות