דיור אינטריורס
גיבורי ישראל 8, נתניה.

ימים של אנרגיות פנימיות

ככל שאני משוחחת עם יותר ויותר אנשים - חברות, וחברים, בני משפחתי וכמובן לקוחות שפונים בתקופה זו, אני מבינה כמה שכולנו באותה הסירה, וכמה חשוב לנצל את הזמן הזה, השינוי בשיגרת החיים, לצמיחה והתפתחות. ככל שאני משוחחת עם יותר אנשים בתקופה זו, אני מבינה עד כמה חשובה ההנעה העצמית, הצבת המטרות האישיות ובכלל, גישה חיובית ומעלת אנרגיות - אני יודעת את זה על עצמי ובהחלט יודעת עד כמה הגישה הזו משפיעה על הסביבה לא כולם יודעים, אבל אני רגילה ללו"ז עמוס בפגישות ובעשייה, מתאים לטמפרמנט שלי... אני מגלה לכם, שללא הלו"ז הזה, קשה לי למצוא דרייב - האתגר והפעילות האינטנסיבית, הם אלו שבזכותם אני מצליחה למצות את עצמי ואת גבולות היכולת שלי.

בשלהי חודש פברואר, עוד בטרם הצלחנו להבין ולהפנים מה יהיו ההשלכות של הקורונה על חיינו, קמתי בוקר אחד לסגר, כשאני מבינה שהכל נעצר מלכת. בימים הראשונים נהניתי מהבית ומהזמן הפנוי, אבל מהר מאד, הבנתי שלמען שפיות הדעת, ולמען תחושת הסיפוק העצמי, אני חייבת לנהל סדר יום קשיח עם אתגרים, כמו שאני אוהבת ורגילה, כדי להרגיש שהימים לא "מתבזבזים" אלא מנוצלים למיצוי יכולות, לעשייה ולאתגרים חדשים.

לאחר יומיים של מנוחה הבנתי שהקורונה כנראה לא הולכת לשום מקום בזמן הקרוב, והיכולת שלי לנצל את הזמן הזה, ללמוד, לעשות דברים חדשים ואחרים – היא העוצמה והחוזק שדרושים כרגע – לי ולמשפחה שלי, ולאנשים הקרובים והחשובים לי – זו התובנה העיקרית: אנחנו האחראיים הבלעדיים לסיבה שלשמה אנחנו קמים בבוקר! וכמה זה חשוב להנחיל זאת גם לדור הבא. בתור אמא לבוגרים צעירים, אני גם מבינה עד כמה חשוב לשדר את התובנה והחוזק הזה, פנימה גם אליהם – גם הם מאנשים שרגילים לצאת, לחקור, ללמוד, לפגוש חברים, לעבוד – פתאום גם הם צריכים להתכנס בבית..
שיטת ההתמודדות שלי, שאני שמחה לשתף בה, אם היא תעזור ולו לאדם אחד – חילקתי את תחומי העניין והנושאים שבהם אני רוצה להעמיק ולהעשיר את עצמי – גם בפן האישי, וגם בפן המיקצועי.
בפן האישי – מטעינה את עצמי בתכנים נפלאים! סרטים שחיכיתי המון זמן לצפות להם, ספרים שחיכו לתשומת הלב שלי, הרצאות מענייניות ביוטיוב ובTED, המון צעדות לבד או עם חברות – זה זמן כל כך נפלא להיטען באנרגיה של הטבע ושל החוץ.

ובפן המיקצועי – אני ממש גאה בצוות ובאנשים שלנו בדיור אינטריורס. למרות שנאלצנו לסגור את אולם התצוגה, בשל ההנחיות, אנחנו עובדים בשיא המרץ – כאן ועכשיו. פיתחנו תשתיות, עברנו למחסנים גדולים יותר, וגם אני ירדתי מהעקבים לנעלי ספורט ובגדי עבודה, לסדר ולארגן את ממלכת המחסנים החדשה שלנו – ממש כמו פעם, כשהיינו חברה קטנה.
אני שמחה גם לנהל כל כך הרבה שיחות עם מעצבות, שמבקשות להתייעץ – יש לי הזדמנות לתת 100% זמן, הקשבה וייעוץ לכל אחת – לא ייאמן אילו שיתופי פעולה וכמה פתרונות עולים בשיחות הללו!
Coming soon – מיזם גדול חדש מקצועי ומרגש – שעליו אספר לכם בהמשך, מעסיק אותי המון בימים אלו – אני כבר ממש מחכה לשתף אתכם!
וכמובן – הגינה המופלאה שלי… כמה אני נהנית לעבוד בה, לטפח אותה, במיוחד עכשיו עם מזג האויר משתנה.

מה עושה לכם טוב? איך אתם מנצלים את הזמן הפנוי שניכפה על כולנו? מה למדתם חדש? שתפו אותי!

שלכם,
שרית.

נגישות